Tehotenstvo

Táto diskusia patrí k článku: Tehotenstvo
Tehotenstvo

Tehotenstvo je záležitosť, o ktorej by mala žena premýšľať - prípadne so svojim partnerom a neunáhliť sa v žiadnom kroku. Je to zodpovednosť na celý život, na ktorú by mala byť pripravená a rovnako pripravené by malo byť aj jej telo.

lompaska

stres a prilisne snazenie sa o dietatko zohrava v tomto obrovsku ulohu. treba to jednoducho neriesit, aj ked sa mi to asi lahko hovori, ale proste takto to funguje. ked sa dvaja velmi snazia, tak to just nevyjde.

Klarika5K

Je to jedno z najkrajších období v živote, ja som sa dosť bála preto som si kúpila produkt s kyselinou listovou a dala sa do psychickej pohody

Matulienka1234

Ano, máš pravdu, je to dôležité rozhodnutie a treba sa na to pripraviť. Ja som sa dala do kľudu, kupila som si vitamíny www.drmax.sk lebo kyselina listová je dôležitá už pred počatím a hlavne nestresovať.

mariarobotn

prvé tehotenstvo som riešila az moc, tabletky pred aj počas, teraz pri druhom som už brala iba kyselinu listovú

LostVanilla

ahoj, tehotenstvo je krasne obdobie v zivote kazdej zeny, ale je aj velmi zodpovedne.
ak chcete vedieť viac o tom, ako sa vaše bábätko vyvíja v jednotlivých trimestri alebo ako sa mení vaše telo, môžete si o tom prečítať tu doktorpro.sk

zuzfed

ja som užívala ogestan po celé tehotenstvo, super je v tom že obsahuje viac ako jedná látku takže som nebrala už nič naviac