Stres zažeňte pohybom!

Táto diskusia patrí k článku: Stres zažeňte pohybom
Stres zažeňte pohybom

Každý z nás je občas vystavený veľkému stresu. Že nám to škodí, to vieme. Taký je jednoducho dnešný život. Otázka ale znie, čo s tým? Dá sa s tým bojovať? Podľa nás áno! Liekom môže byť napríklad obyčajný pohyb a jednoduché cvičenie. Inšpirujte sa našim videom.

silacka

detom sme na garden life kupili nove detske ihrisko a trampolimnu. teda ihrisko pre deti a trampolinu pre mna, pretože zatial na nej skáčem iba ja :)) super antistresovy liek

Pennyk

Veru, trampolína je super na chudnute aj na zábavu. Je to dobrá investícia do zdravia. Tiež som kúpila už drahšiu značkovú, lebo ju chcem mať na dlhé roky a verím, že ma to tak dlho bude aj bavit

hettler

Ja sa musím priznať ale športové aktivity neoblubujem.Ale u kamarátky som sa dala nahovoriť na skákanie na trampolíne.Smiala som sa že veď je to len pre deti.Bola som zaskočená koľko úsilia som musela vynaložiť na to obyčajné skákanie.tak sa mi to zapáčilo že som muža nahovorila aby kúpil trampolínu Dlho sme hľadali aby bola kvalitná a nie zo supermarketu.Objednali sme si ju nakoniec z garden-life a sme spokojný všetci aj deti aj ja.Kilá sa pomaly strácajú