Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu mi vypadávať vlasy z lieku Telfast?

Otázka

Od aprila tohto roku uzivam na alergiu telfast a odvtedy mi zacali postupne vypadavat vlasy (v sucasnosti asi 200 vlasov denne). Moze to byt z tychto liekov? Co by ste mi odporucili proti ich vypadavaniu?

Odpoveď

Nemalo by to byt z telfastu. Ak si myslite, ze je to z toho, dohodnite sa s lekarom o zmene lieku. Dalsie priciny mozu byt rozne – stres, nedostatok spanku, nespravna zivotosprava, nedostatok vitaminov, porucha stitnej zlazy...
Uzivajte aspon 3 mesiace vitaminy proti vypadavaniu vlasou a uvidite, ci sa to zlepsi. V lekarni vam urcite poradia, ktore si vybrat .

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu mi vypadávať vlasy z lieku Telfast? - ZDRAVIE.sk