Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu lieky spôsobovať pálenie záhy?

Otázka

Môj otec má 84r.a nikdy nemal problémy so žalúdkom, stravuje sa striedmo.Asi pol roka ho trápi pálenie záhy,vylúčil zo stravy potraviny, ktoré k tomu prispievajú, užíva ACIX podla potreby.Lieči sa na srdce a vysoký krvný tlak,pred rokom mal úraz nohy,čo spôsobilo jeho čiastočnú imobilnost.Chcem sa opýtat, či problém pálenia záhy nemôžu spôsobovat lieky, ktoré užíva:PREDUCTAL,EUPHYLLIN,TRENTAL,COCNOR COR, GOPTEN,VEROSPIRON,MILURIT,DIGOXIN,ANOPYRIN.Pred úrazom užíval menej liekov a iné druhy.? Dakujem

Odpoveď

Najskor ten Anopyrin, ale aj ostatne lieky mozu sposobovat "zaludocne tazkosti", poradte sa s vasim osetrujucim lekarom, ci by sa nedali zamenit za kombinacie inych, resp, niektore vylucit ci zamenit za menej zatazujuce.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu lieky spôsobovať pálenie záhy? - ZDRAVIE.sk