Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžu tabletky Coronal spôsobovať červené uši?

Otázka

Uz asi 2 mesiace mam obi dve usi zcervenane, na dotyk su ale studene, v podstate cely den najviac rano a citim v nich ako mi bije srdce hlavne v lavom uchu. Berem tabletky na krvny tlak, coronal.

Odpoveď

Vase tazkosti mozu byt sposobeny zvysenym krvnym tlakom (pulzovanie v uchu). Odporucam otoskopicke vysetrenie - vysetrovacim mikroskopom. Toto vysetrenie moze odhalit cievnu pricinu tepania v lavom uchu. Nezabudnite si preverit krvny tlak a pripadne upravit liecbu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžu tabletky Coronal spôsobovať červené uši? - ZDRAVIE.sk