diskusia Diskusia k článku (0)

Ako bojovať s búšením srdca, nadmerným potením, nespím?

Otázka

Uz vyse 3 rokov a neviem co s nim.Mavam busenie srdca, nespim, take chvenie a tlak na hrudi, ruky sa mi trasu hlavne po fyzickej namahe, castu stolicu mam tak 4-5krat za den, tusim mi aj trochu vyliezaju oci zacal som teraz nosit okuliare -0,5. Navali tepla mavam, stale sa potim az nadmerne.bol som u kardiologa tam bolo vsetko v poriadku az na vysoky tlak,dalej u endokrinologa tam mi zistil ultrazvukom mierne zvetsene obidva laloky ale ze nic vazne bral mi krv na stitnu zlazu tam to bolo v poriadku. Tak som sa chcel opytat ze co mam robit lebo tieto stavy trvaju uz strasne dlho a uz ma to nebaví takto zit toto je trapenie stale chodim po doktoroch a nemocniciach a vsade je vsetko v poriadku tak teda s coho mozu byt taketo problemi prosim vas teda o radu ze co dalej a ako postupovat. Strasne rad by som sa uz aj normalne vyspal ale nejde mi to som hore do 4-5 o 6 stej stavam a fungujem takto cely den a vecer zase to iste som s toho uz deprimovaný a nahlodava ma to.

Odpoveď

Odpovede majú len informatívny charakter a nemôžu byť a ani nie sú mienené ako náhrada za profesionálnu starostlivosť. Nie je možné ich používať k diagnostikovaniu zdravotných a kondičných problémov. Ak máte, alebo sa domnievate, že budete mať zdravotné problémy, vždy ich prekonzultujte so svojím praktickým alebo odborným lekárom.

V prvom rade si dajte znova dôkladne vyšetriť štítnu žľazu. Ak máte zväčšené oba laloky,niečo sa tam deje, pretože máte jednoznačné príznaky z poruchy tejto žľazy. V každom prípade treba hladiny hormónov zopakovať!! Na upokojenie a navodenie vnútornej rovnováhy si môžete dať homeopatický liek SEDATIF PC, 2x denne 1 tabletu.

Autor:MUDr. Jana Mrázová
MUDr. Jana Mrázová , pediater, homeopat
MUDr. Jana Mrázová je detská lekárka a homeopatickému spôsobu liečby sa venuje viac ako 20 rokov. Homeopatiu používa pri prevencii a liečbe rôznych ochorení zväčša ako samostatnú liečebnú metódu ale v niektorých prípadoch aj v kombinácii s klasickou medicínou. Prednáša na kurzoch francúzskej homeopatickej školy a ďalších odborných a laických podujatiach. Mnohí čitatelia mohli čítať jej články vo viacerých populárnych časopisoch.

Diskusia k článku / počet komentárov (0)

Buďte prví, kto napíše komentár.

Založiť diskusiu


Článok dňa

Inzercia

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

AKCIA!!! 1 balenie + 1 balenie STRONG NATURE Zelenej kávy 20 kapsúl zdarma!

Ku každému baleniu hociktorého STRONG NATURE prípravku, ktoré si objednáte cez náš e-shop www.strong-nature.sk , dostanete jedno balenie STRONG NATURE Zelená káva 20 kapsúl v hodnote 16,92 EUR zdarma.

^ Späť na vrch