Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môže Imunor spôsobiť "malinový jazyk"?

Otázka

Mám 5 r. syna ktorý sa dlhodobo lieči na zníženú imunitu, užíva IMUNOR. Imunor užil 16.1.2010 následne 21.1.2010 bol obvodným pediatrom zaočkovaný -záškrt, tetan, čierny kašeľ a obrnu. Pediatričku som upozornila na uitie imunoru, povedala že sa očkovať môže. 24.1.2010 začal syn veľmi a sucho kašľať, kašeľ trvá aj polhodinu potom je 15 min. klud a začne to znova. V noci veľmi zle spal, nadránom bola teplota až do 39, musela som podať 1 vstrek Ventolinu, ráno som bola u pediatričky, nasadila antibiotiká a povedala že má "malinový jazyk". Chcem sa opýtať či môže toto ochorenie súvisieť s užitím Imunoru a následným očkovaním, resp. či nemôže ísť u syna o čierny kašeľ.

Odpoveď

Predpokladám, že aktuálny problém dávno pominul (nie je možné touto cestou riešiť akútne problémy). Použitie dávky Imunoru a následné očkovanie by nemalo mať žiadne negatívne následky- išlo zrejme o náhodnú koincidenciu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môže Imunor spôsobiť "malinový jazyk"? - ZDRAVIE.sk