Poriadny make-up

veveveve

ahoj
určite vyskúšaj derma col mat control je jednoducho perfektný.
aj ja som si myslela o všetkých makeupoch , že sú všetky rovnaké až kým som si nekúpila jden časopis a v ňom bola vzorkya tohoto makeupu.,
potom som si povedala že ho len tak vyskúšam a poviem žiadny iný makeup čo som mala predtým nebol taký vynikajúci zakrije všetko a máš zmatňenú pleť až 18 hodín.

oh.my.gosh

som sa odmenila a kupila som si estee lauder doublewear stay in place, a klobuk dolu :) je to take lepidielko, fakt vydrzi :))

jijjjka

ja mám mastnú pleť a vyskúšala som už všeličo,cez MARY KAY,ASTOR,MISS SPORTY-zatiaľ najhorší aký som mala,zle sa rozotiera a vôbec nedrží,RIMMEL...skúsila som penový od ESSENCE a zatiaľ je najlepší aký som mala...je ľahký,dobre sa rozotiera,a čo som bola prekvapená vydrží dlho aj bez púdru;)

miss kazi

Ahojte, tiez som vyskusala spusty make upov. Do nejakeho casu bol pre mna naj AVON nestieratelny dlhotrvacny make up s OF 15. Mali uplne presne moju farbu pleti, stacilo naniest na potrebne miesta. Zmatnoval, dokonale kryl a ani sa neotieral o oblecenie, šály a pod. Raz za cca 6 az 8 hod trocha prepudrovat a vzhlad bol znova dokonaly. Vydrzal i horuce pretancovane noci, neroztekal sa a posobil prirodzene, samozrejme len ak som si ho nedala privela. Bol pre mna dokonalym make upom. No zrazu pomenili odtiene a odvtedy mi vobec nesedi. Ani ked pomiesam dva dotiene dokopy. Jeden moc oranzovy, druhy moc tmavy. I zlozenie akoby zmenili. Je redsi, posobi akosi umelo, slabo kryje. Pokazili to! :(

Kupila som naposledy MAX Factor Lasting Performance. vraj pre vsetky typy pleti. Ma to byt akoze dlhotrvacny oderuodolny make up. Samozrejme som sa zle trafila s odtienom. Kupila som si ten najsvetlejsi, no i ten bol na dennom svetle prilis tmavy, prilis dooranzova. Velmi slabo kryje, vyzeram po nom ako natreta mrkvovou omackou a ten lesk! uuzasny lesk! Ale na umelom a slabom svetle vyzera dobre :D

Baby napiste nejake znacky odolnych make upov, ktore ponukaju siroke palety odtienov, hlavne dost svetle odtiene, ktore nie su oranzove alebo ruzove. Dík

miss kazi

Ahojte, tiez som vyskusala spusty make upov. Do nejakeho casu bol pre mna naj AVON nestieratelny dlhotrvacny make up s OF 15. Mali uplne presne moju farbu pleti, stacilo naniest na potrebne miesta. Zmatnoval, dokonale kryl a ani sa neotieral o oblecenie, šály a pod. Raz za cca 6 az 8 hod trocha prepudrovat a vzhlad bol znova dokonaly. Vydrzal i horuce pretancovane noci, neroztekal sa a posobil prirodzene, samozrejme len ak som si ho nedala privela. Bol pre mna dokonalym make upom. No zrazu pomenili odtiene a odvtedy mi vobec nesedi. Ani ked pomiesam dva dotiene dokopy. Jeden moc oranzovy, druhy moc tmavy. I zlozenie akoby zmenili. Je redsi, posobi akosi umelo, slabo kryje. Pokazili to! :(

Kupila som naposledy MAX Factor Lasting Performance. vraj pre vsetky typy pleti. Ma to byt akoze dlhotrvacny oderuodolny make up. Samozrejme som sa zle trafila s odtienom. Kupila som si ten najsvetlejsi, no i ten bol na dennom svetle prilis tmavy, prilis dooranzova. Velmi slabo kryje, vyzeram po nom ako natreta mrkvovou omackou a ten lesk! uuzasny lesk! Ale na umelom a slabom svetle vyzera dobre :D

Baby napiste nejake znacky odolnych make upov, ktore ponukaju siroke palety odtienov, hlavne dost svetle odtiene, ktore nie su oranzove alebo ruzove. Dík

michaella

Ahoj, doteraz som používala dosť dlhú dobu iba krycie krémy, takže som nemala žiadny problém. Lenže som si kúpila make-up, konkrétne Dermacol Matte cover, a pri nanášaní sa mi akoby zachytával v póroch. Tým sa mi v nich robia také bodky a na tvári nie je rovnomerne nanesený. Myslím, že s tým makeupom to až tak nesúvisí, lebo sa mi to stalo, aj pri iných. Bázu som už skúšala tiež, ale iba mi zmastnila tvár a nemalo to žiaden efekt. Ďakujem za každú radu.

KATE998

caute,baby.Ktora by chcela make up od vichy flexi lift za dobru cenu,mam aj dermacol s kaviarom a v tom sa nachadza aj korektor

NeviemNick

AHojte len by som chcela napísať, kdesi v inej téme som čítala že jedna baba chodí do solárka tak teraz je jej bourjois H.MIX odtien 53 dobrý ale že ked vybledne tak....
Ja mam strašný problém s vyberaním odtienu pre moju pleť lebo inak to vyzerá ked si dám make-up na ruku a inak na tvári...ja som dosť svetlá ale zistila som že 53ka ma ešte viac akoby zosvetľovala ale na základe toho čo písala tá baba som si pomyslela že "však snáď bude dobrý"....i ked som ho skúšala na ruke....
.... skúsim ho teda vymeniť za 55ku...ma niekto 55ku? nie je úplne že tmavý? napíšte aj akú máte pokožku, či snednú či klasickú telovú či bledú/bielu...ďakujem majte sa...

laloa556

konečne vo svojich 23 rokoch som našla pre mňa vyhovujúci make-up :-D a je to značka BOURJOIS Paris - Brush Foundation.. pod make-up si dávam GOSH VELVET TOUCH FOUNDATION, obidva sa dajú kúpiť do 20€.. zistila som, že radšej si priplatím za dobrú kozmetiku a budem spokojná, ako za pár korún a nebude mi to vyhovovať..
obidve veci som kúpila vo Fann