novinka Sampon a kondicioner *Syoss*

casanta

Sampony plne silikonov, kt. sice na chvilu preukazu sluzbu tym, ze poskodeny vlas zacelia, ale potom nenormalne vlasy zatazia. Zostanem pri klasike, zihlavovom sampone.

Leiii

Fajn šampon,krásna vôňa a vlasy su uplne v poriadku,nie su suché.Pochvalujem!:)najviac sedel zatial repair a volume

zofiniatko

Nato, že to je profes. kadernícky výrobok je nejaký lacný,nezdá sa vám?? veď za 4€-5€ kúpim hocijaký šampon a to je 400ml,.. a tento má 500ml.. hmmm

Bona193

Hned po prvom použití dokonalý výsledok.Tá vôňa mi pripomýna žuvacky Pedro...príjemné spomienky :) Vlasy som po umytí mala krásne lesklé,a konečne som ich nemala drsné ale hladučké a aj objem bol super .Mám taký čierny Repair.Konečne som po dlhej dobre cítila že mi vlasy nejako vyzerajú ,konečne akoby dostali tvar :)naozaj pochvalujem!!!

matttta

mno,ja určite vyskúšam ten REPAIR,za tie prachy sa mi to oplati...a dionee,nemysli si ze len pre to,že prestanes pouzivat sampon testovany na zvieratach,neznamena to že ho prestanú vyrábať a Ďalej testovať...KeĎ im predaj poklesne,môžu vymyslieť zas niečo nové a to sa =ďaľšie testovanie...
katushka: to možno preto,že si ho davaš moc vysoko.Zo skúsenosti viem,že keď mas suche konceky,sampon si daj len na vrch hlavy,pri oplachovaní stecie aj na končeky a kondicioner zas iba na konceky...:D

mimuska2207

vcera som si kupila syoss sampon aj kondicioner Repair,skusala som ho hned prvykrat a vysledok uzasny,mam po nom strasne krasne lskle vlasy,co som uz davno na sebe nevidela,skusala som uz snad vsetky znacky a nic,najviac sa mi pacil pantene ale po tom vcerajsom syosse je proti tomu pantene nula,ja som nadmieru spokojna hned po prvom pouziti

dionee

Stale ale odporucam citat zlozenie, pretoze aj v samponoch od alverde najdeme v niektorom sampone amonium lauryl sulfate . Ale urcite nie parabeny.

dionee

barenka alverde z DM- Šampón s extraktom z aloe vera a ibišteku pre suché a namáhané vlasy taky ružový
Alverde šampón ošetruje a regeneruje namáhané vlasy na prírodnej báze bez toho aby ich zaťažoval a dodáva im vlhkosť.Účinné rastlinné substancie posilňujú vlasy od korienkov po končeky. Obsahujú aktívne umývacie substancie rastlinného povodu.Bez silikónu.
Dalej sampony od Weledy a Lavery.