mam strach aj napriek HAK

julinkaa

mircoMY33 si sa zblaznil asi. hak a este aj kondom? tak naco by som to brala potom, pokial to uzivam ako sa ma, a viem kedy sa treba chranit aj kondomom ok, ale stale? som zvedava kto to uz tak robi.

akinom007

Nemas sa absolutne coho bat!!! Je to 1000krat istejsie ako prerusovana suloz!
Ja som brala HAK 4 roky a NIKDY sa nic NESTALO!
ale NIKDY som nezabudla vziat tabletku vzdy som ju brala nacas, a ked som brala antibiotika chranila som sa aj inak!
ano su aj take pripady ze baba otehotnela pocas uzivania HAK ale preco to ti nenapise uz niktora, ako tak citam po foroach baby beru HAK a nic o nej nevedia, zabudaju uzivat tabletky, eru antibiotika a nechrania sa a pod.
Takze: 1. vzdy ked budes uzivat nejake antibiotika pouzivajte aj kondom, rovnako po dobrati antibiotik az do konca cyklu
2.keby si zvracala alebo hnackovala do 1-3 po uziti HAK daj si dalsiu tabletku
3.ked zabudnes uzit rychlo treba vzaita dalsiu aj ked by to malo znamenat uzit dve naraz

leerka

neviem coho sa bojis, ved ked pravidelne uzivas hak a nezabudnes ani na jednu tabletku, tak otehotniet nemozes....

Piskotka783

Keď berieš tabletky každý deň o rovnakom čase nemáš sa čoho báť! ja beriem HAK už 4 roky,niekedy som si aj zabudla dať v rovnakom čase tabletku a niesom tehotná:) tak sa neboj

tinka228

a keď ste praktizovali prerušovanú súlož bez antikoncepcie tak si sa nebála? aj keď nie si chránená na 100% (ale to nebudeš nikdy) tak sa nemáš čoho báť (pokiaľ berieš tabletky zodpovedne).