Fimoza nutna obriezka?

Tracey

If you are suffering from Insomnia, Anxiety or any other sleep disorder then please contact us. We have all information about insomnia & Anxiety disorders and we also provide you Strong Sleeping pills UK for the treatment of your disorders.
Website : www.strongsleepingpill.com

xanax247buy

We provide full information about insomnia, depression, nerve & chronic pain and all sleep disorder anticonvulsant treatment. xanax247buy.org

dddavid

Mam tiež problém so zúženu predkožkou a musím povedať že fyzik si fakt zaslúži nobelovku za toto čo tu popísal :D Už pred 2 alebo 3 rokmi som čítal toto fórum ale neodvážil som sa isť stým ku doktorke ale teraz keď už mam 18 som to musel riešiť lebo frajerka a viete ako :D Tak som bol prv v lekárni či mi nedajú tu masť len tak že sa nejak dohodneme ale nedohodli sme sa tak som bol dnes u mojej pediatričky a poviem vám že som sa tak hanbil že mi bolo až zle jak som jej to rozprával ale našťastie mam najlepšiu doktorku a ta to pochopila... Vysvetlil som jej že to nechcem riešiť s urológom lebo ten pozná len jednu metódu a to je obriezka.. Tak som jej porozprával o alternatívnej liečbe (kortikosteroidy) a zobrala to úplne v pohode, dala mi recept ale musel som celu sumu zaplatiť sám lebo na poistovnu to môže predpísať len dermatológ... Beloderm som použil, dáte zato 2,50€ a keď to mate cez dermatologa tak len 0,30€... Prišiel som domov natrel som si to na to najužšie miesto a poviem vám že za takú pol hodku som vpohode pretiahol predkožku cez žaluď v kludnom stave ( Niesom až taký zlý prípad, Vedel som to dať dole tak na polovicu žaluďa aj bez mastičky) No ale z mastičkou to išlo jak nič, normálne to bolo také pružne že až vďaka tej mastičke... Tak som vyčistil ten humus čo bol tak dlho pod predkožkou (smegma) Asi to tam mate všetci čo mate fimozu... Žaluď bol síce neskutočne citlivý ale musíte prekonať tu bolesť a poriadne to vyčistit... Budem si tu mastičku dávať ráno a večer a mechanicky naťahovať vždy keď budem moct tak dúfam že za pár dni, max mesiac vy***em frajerku tak že jej až zle bude :D A chcem ešte povedať že keď mate tento problém tak sa nehanbite... Normálne chodte k doktorke, vysvetlite jej čo a jak, povedzte o liečbe kortikosteroidmi a keď je chapava tak vám to predpíše...

bert

Ahoj, také trpím fimózou, ale mám trochu jiné příznaky než většina ostatních, tak bych vás chtěl poprosit o radu, jelikož doktoři neumí nic jiného než obřízka, kterou nechci. Popíšu vám situaci a pokusím se nevynechat žádnou důležitou informaci.

Do mých 20 let bylo vše ok. První zvláštnost, které jsem si všiml bylo to, že se mi začala trochu přilepovat předkožka na žalud, takže poprvé to šlo přetáhnout trochu hůře, podruhé už bez problémů, ale druhý den už se to zase přilepovalo. Neřešil jsem to a umýval jsem ho večer při sprchování, tak jako doposud. Pak jsem měl svůj první pohlavní styk, bez ochrany. Druhý den jsem hodně masturboval, snad 7x zasebou, a udělala se mi malá jizva na předkožce a druhá na uzdičce. K tomu jsem si všiml že je žalud lehce zarudlý, asi tak spodní 2/3 žaludu, horní třetina okolo močové trubice byla v pořádku. Otázka je tedy, jestli jsem od partnerky něco chytil nebo to bylo z toho masturbování. Žalud jsem pořád umýval každý den, bez erekce to šlo přetáhnout poměrně snadno, v erekci hůř, žalud byl pořád zarudlý, zkusil jsem i 14 dní mazat canesten 2x denně ale bez výsledku. Když jsem zašel za urologem, doporučil mi obřízku, což jsem odmítnul.

Tento stav trval několik měsíců. Pak jsem ale dostal erekci při přetažené předkožce a natrhla se mi uzdička. Tekla mi z ní krev, tekla i druhý den, tak jsem předkožku pak ze strachu 14 dní vůbec nepřetahoval. Po 14 dnech jsem to zkusil, šlo to velmi pomalu, prstenec na předkožce se zdál být větší a předkožka se lepila k žaludu. Po několika minutách pod horkou vodou jsem jí nakonec přetáhl. Po celém obvodu žaludu, tam kde byl předtím jen lehce zarudlý (spodní 2/3), bylo tvrdé nažloutlé smegma, které se dalo sloupat jako fólie. Žalud byl pod ním mnohem víc červený než předtím. Místo, kde se natrhla uzdička (tam kde se spojuje s žaludem), bylo rudé ještě víc, spíš do fialova. K tomu mám pocit že je žalud trochu nateklý, ale možná je to tou fimózou.

Takto to vypadá dodnes (několik měsíců) beze změny. Snažím se ho umývat co nejčastěji to jde, když pár dní vynechám, zase se tam začne tvořit to tvrdé smegma které jde loupat jako fólie (dříve, než začaly problémy, se mi občas tvořilo taky, ale ne takto tvrdé a aby se dalo loupat). Vždy trvá tak čtvrt hodiny než se mi podaří předkožku přetáhnout, musím jí rozmočit v horké vodě a pomalu přetahovat, jinak cítím pichlavou bolest. Kolem fimotického kruhu se mi navíc objevil takový bílý povlak (doufám, že je to suchá kůže a ne jizvy), která se teď navíc začala pomalu odlupovat, tak doufám že by pod tím mohla být zdravá kůže.

Když jsem byl v tomto stavu podruhé u urologa, opět si mě ani pořádně neprohlédl, neptal se na informace a rovnou řekl obřízka. Prý po obřízce všechny tyto problémy jako zarudnutí přestanou. To určitě.

Předkožka i žalud jsou teď takové citlivé, předkožka je lepkavá, nedokážu si představit že by mi do něho ještě začali kuchat, to by se nemohlo zahojit. Chtěl bych vyzkoušet kortikoidní masti, ale nejdřív se musím zbavit toho zarudnutí, Jako nejpravděpodobnější se mi jeví to, že mám nějakou nemoc, které se musím zbavit, jinak se mi to bude dál jizvit a masti nepomůžou. Vždyď 20 let to bylo bez problémů tak z ničeho nic se tohle všechno stát nemohlo. Jenomže urologové nejspíš nejsou ochotni dělat nějaká další vyšetření nebo testy, dokud mi neudělají obřízku. Kdyby to byly kvasinky, zabral by ten Canesten, kdyby to byl zánět, zabral by Framykoin, který tam teď zkouším mazat, ale žádné výsledky po dvou týdnech nevidím.

Už nevím co bych mohl více udělat, snad jen risknout že zabere ten Diprosone i přes ty jizvy, ale bojím se že budou spíše příbývat. Dočetl jsem se, že pokud se dělají jizvy, tak kortikoidní masti nezaberou a musí se nejdříve vyřešit problém, proč se dělají, jenže na to já pořád nemůžu přijít a doktoři nejsou na mojí straně. Budu rád za všechny vaše nápady, kdo dočetl až sem. Díky

Peternemcek

Rad by som sa podelil o moju skusenost s liecbou fimozy. Fimozou som trpel do mojich 18 rokov, moj stav bol taky ze som predkozku nepretiahol cez penis ani v pokojovom stave. Otvor predkozky bol priblizne 0,4 mm. Na podnet zo stránky zdravie.sk ale aj mnohych inych, ktore som cital na internete som sa rozhodol skusit liecbu kortikoidnou mastou(bezne pouzivana v inych krajinach na liecbu fimozy). Uz po piatich dnoch som bol naozaj prekvapeny, pretiahol som predkožku uplne za zalud v pokojovom stave. Celkova liecba kortikoidom u mna netrvala viac ako 14 dni az do pretiahnuta v erekcii. U kazdeho to ale moze byt individualne. Ja osobne som pouzival mast Beloderm. Mast som zakupil v lekarni aj bez predpisu, staci len slusnu vyhovorku a v mensich lekarnach vam ju predaju. Pripadne si vypytajte recept od vasej doktorky, s tym by nemal byt problem. Viem teda odporucit tuto mast, jedna sa ale vseobecne o masti s ucinnou latkou Betametazon.Podla mojich informacii sa tato latka ziskava z kory stromu pestovaneho na Novom Zelande. No a co sa tyka pochybnosti o tom pouzivat betametazon na liecbu fimozy. V inych krajinach napr. USA alebo severskych krajinach je tato liecba uplne bezna a velmi velmi vysoko uspesna.To len dezinformovani lekari a farmaceuti nas zenu do uplne zbytocnej obriezky. Tuto mast vam predpisu lekari na bezne ekzemy, nejedna sa teda o nic vynimocne. Navyse pouzivanie na predkozku je naozaj na velmi malu plochu oproti rozsiahlym plochach pri koznych zapaloch. K liecbe samotnej, najlepsie je mazat predkozku( v zuzenej casti, stiahnete predkozku tak ako vam to dovoli a natriete kruh koze predkozkyokolo zaluda, v tenkej vrstve 2x krat za den, napriklad rano a vecer. Latka sposobuje ztensenie koze a tak vacsiu poddajnost predkozky.Avsak rovnako dolezite ako liecba je aj cvicenie, to znamena po naneseni maste pracujte s predkozkou,pomaly ju stahujte tak aby to tahalo a zaroven nebolo bolestive. Vzdy chvilku potiahnite predkozku na 15 sekund a potom ju vratte a to stale opakujte. Ja osobne som cvicieval po aplikovani maste aj hodinu, niekedy aj dve. Preto bol zrejme ucinok u mna aj taky vysoky. Musite sa ale pripravit na velmi vysoku citlivost zaluda, ktory bol cely vas zivot zahaleny, s tym budete musiet trenovat takisto. Najprv je najlepsia sprcha a tak si pomaly zvykat na dotyky, dalej masturbacia az pokial si koza nezvykne, moze to trvat pomerne dlho. Mozete mi napisat ak sa chcete nieco spytat email : peter.nemcekjr@gmail.com

buttonraise

ahojte, taktiez trpim fimozou, ktoru si momentalne liecim a dospel som do stadia kedy viem pretiahnut predkozku v normalne stave. Chcem sa ale spytat akym sposobom ste riesili citlivost zaluda? Kedze moj bol taku dlhu dobu skryty je mimoriadne citlivy na kazdy dotyk - ruky, oblečenia, ako ste to riesili vy? Poradte mi nieco, dakujem

misho188

Viem, že je to dosť stará téma ale nevedel by mi niekto zohnať tú masť Diprosone alebo nejakú inú, podobnú?
Ďakujem.
misho188211@gmail.com