zarastanie chĺkov..

Príspevok v téme: zarastanie chĺkov..
jamka

ahojky všetci, mám jeden problém a chcem sa opýtať, či nevie nikto poradiť...už asi rok si epilujem nohy aj oblasť bikín epilátorom, ale chĺpky mi začali zarastať. Niekedy sa dokonca zapália a vznikne mi vyrážka.. Nohy už nie su ani také hladké ako bývali a ani to epilovanie nevydrží dlho - len tak 2/3 dni... nevie niekto poradiť?...ďakujem

ljdla

kremom moc neverím mala som tu Opilcu to nefungovalo si myslím to asi klamu ale Veet na hornú peru s tým som bola celkom spokojna, ale moze byt ze sa mi robili vyrázky niekedy...

anna555

Ja používam veet proti zarastaniu chľpkov,je veľmi fajn,ale čevené bodky sa mi ešte žiadnym zázrakom nepodarilo odstrániť,po lete idem na laser,aj ked tomu neverím že chľpky sa už neobjavia,uvidíme

rumcajz

ja len tolko, ze cely Veet je jedna velka sprostost, a najma ten krem proti zarastaniu chlpkov. Vobec to nepomaha. Nic na to nepomaha...! iba ak laser... keby nebol taky drahy...

vlocka

petuliatko, aj ja to tak robim, ale uz sa mi aj stalo ze chlpok nie a nie vyjst na povrch, az sa mi tam spravi chrasta..takze s citom..

Inak je dobre si napr. po holeni miesta pod pazuchou natriet vodou/balzamom po holeni?? Pretoze sa mi toto leto pod jednou pazuchou zapalil chlpok a ukladal sa mi tam maz az som si nahmatala hrcku a musela ist chirurgicky von....rada by som uz v buducnosti uz tomu to predisla. Co mam teda pouzivat na dezinfekciu? Dakujem.

bolest

pomoooc.. co mam hned teraz robit ked sa mi na ohanbi po oholeni spravili vyrazky, velmi to zacervenalo a stale ma to svrbi az boli.. co robit?? holit to teraz asi nemozem lebo by sa to zapalilo este viac

amy.lee

Mojím problémom je ze pod nosom my rastu jemné cierné fuziky,neviem sa ich zbavit a uz od chalanov som vypocula vseli aké blbosti.Kto vie ako sa ich zbavit iným sposobom ako je lasér?Prosím napíste my ale rychlo,budem velmi vdacná,a dufám ze my napísete tak píste.s pozdravom amy.lee.PLEASE!!!!!!!!!!!!

petuliatko

aj mne chlpky zarastaju. riesim to jednoducho. prezradim vam moj malinky texasky masaker motorovou pilou. :D

ZARASTAJUCI chlpok je iba kusok pod pokozkou, tym padom, ked si silnejsie akoby poskrabete to miesto, pokozka sa otvori - upozornujem, ze to nekrvaca. ani to neboli. potom chlpok narovnate a vytrhnete epilatorom. :D pomaha to.