Menstruacia a kupanie sa v mori

lilke

dooss
existuju tampony mini, a to maš odkial také bludy že "otvorená" otvorená je žena čo je na koze na porodnickej sale a ide rodiť!
a nie žena ktora uy mala sex...zlatinko mas mylné informácie,
odporúčam ti kup si tampony kotex mini, a mozes trenovat zavadzanie tamponu... nie je na tom nic..
snad chces ist do mora bez tamponu? to ako? a kde si budes zakladat na plazi vlozku? alebo vyberat? a ked vyjdes z mora krv ti bude tiect po stehnach, v zavislosti od toho ake silne mas kramy, to by vyzeralo trošku nechutne nemyslíš, navyše v mori su žraloky ktore na niekolko kilometrov citia krv...

Dooss

Baby poradte ja idem tiez k moru a vtedy to budem mat 3den a kedze som panna este niesom tak otvorena a neviem si zaviest tampon ked sa budem kupat bez neho tak bude dobre? Voda zevraj zastavuje krvacanie

emaniala

kúp si v lekárni také špeciálne tampóny na plávanie, sú napustené ešte nejakým olejom alebo čo to je, ja si ich dávam preventívne aj keď idem len na kupko :)

prosteja227228

Dobrý deň,dámy.... chcela by som sa opýtať, či je nožné sa kupať v mori pocas menstruacie bez tamponu, s ciernymi pkavkami... bide vidiet ako mi odtail vyteka krv??