Norethisteron

twiggy51

Som zatial ako tak v pohode v mojom veku 51 r. Som bezdetna. Menzes mi vynechal pocas 2 rokov 2 krat, pocas menzesu 2.3. den silne krvacanie, celkove menzes tych 5-6 dni. Sexualny zivot nadpriemerny, krasny. Mam viacere myomy na vonkajsej strane maternice, neoperovatelne, obcas tvrdsie podbrusko, pred menzesom ako balonik,bez velkych tazkosti to zvladam. Som stihla, sportujem, bez tazkych priznakov prebiehajucej zrejme menopauzy.Posledny menzes mi nechcel prestat, slabsie az stredne krvacanie jasnocervena krvicka pocas 15 dni. Siahla som po Norethisterone ( 2x denne 5mg)a behom 12hodin zabral uzasne efektivne.Urobila som vhodne? Prosim o radu. ( Moj gynekolog-kapacita zrusil ambulanciu, uz len operuje. Po telefone nedostupny, preto ta samoliecba.)

cid

Prosim poradte mi..gynekologicka mi predpisala norethisteron,lebo mam dostat menstruaciu na dovolenke.Mam vsak benigny tumor na peceni,a napr. HAK nesmiem koli hormonom brat vobec.Pravdepodobne prave hormony maju nasvedomi tu pecen. Ona mi povedala,ze tych par dni mi neublizi,ze sa nemusim bat,ale ked ja neviem. A zas prezit dovolenku v krcoch..Aky mate na to nazor?

RNG

Northisteron obsahuje umely=synteticky hormon progestin.S tym je spojene plno neziaducich postrannych ucinkov
Co tak radsej brat nieco prirodzene. Napr yam. Z neho si telo vyrobi svoj vlastny progesteron prirodzene.
Alebo pouzivat progesteronovy krem. Alebo krem s obsahom yamu.
Najdes na google.sk pod: :doplnky, wild yam root