prosim surne o pomoc....:(

Príspevok v téme: prosim surne o pomoc....:(
aaaaa

mam velky problem!...uz je mesiac od mojho 1sexualneho zazitku,teda ani nie ze sexualny.ide o to ze sme sa s partnerom maznali a bez kondomu vosiel do mna asi na minutku.....mala som pred menzesom,asi 2-3dni,ktory mi meskal a potyzdni prisiel ale veelmi slaby!...trval sice 6dni ale bol slabší ako inokedy......mam strach ze som z toho mohla otehotniet aj ked sa neurobil....test som si nerobila.......je tam pravdepodobnost otehotnenia???....prosiiim o radu

markketa

AHOJ APRIL.u chlapcov je to normalne.ked sa kupeš tak si tu predkožku poriadne stiahni a vyumyvaj si to.je to taky maz a pri zlej hygiene sa ti može ta predkožka zarast,alebo sa ti može zapalit žalud.takže hygiena.aj viackrat denne.pomože ti to.

april

zdravim..potrebujem poradit prosim..mam pod predkozkou nieco biele pripomina to brindzu ale to ked som celi den prec no a to pred tym nebolo,dalej drsny púovrch na zaludi vyzera to ako keby som sa pred casom vyhodil ,a cervene skvrnky...prosim o pomoc mam stalu partnerku

aaaaa

a ta kvapocka pred ejakulaciou sa vylucuje tesne pred vrcholom?????alebo niekedy na zaciatku ked sa vzrusí????....

lak

mam maleho penisa a hambim sa mat s niekym sex co mama robit alebo aky liek si mam kupit aby mi podrastol ,ak je postaveny tak ma 15cm a ak je volny tak ma 3cm prosim porate mi co mam robit

bbbb

myslim, ze sanca je mala, najma vzhladom na to, ze si menzes dostala, aj ked slaby. riziko tam je vzdy, o tej slavnej kvapocke pred ejakulaciou sa uz popisali romany. osobne by som si na tvojom mieste tazku hlavu nerobila, ale nabuduce troxu viac rozumu!!!