snaha o dieťatko dušou i telom

Príspevok v téme: snaha o dieťatko dušou i telom
lea

Ahojte, založila som túto tému preto lebo už 7 rokov sa snažíme s mangelíkom o bábatenko a stále nič, všeličím sme už prešli a vypočuli sme si aj rôzne názory...
Teraz som sa rozhodla, že snahe o mimi sa budem venovať celou svojou dušou a aj telom, proste celým \\\"ja\\\" a verím, že nakoniec sa aj mi dočkáme svojho milovaného dieťatka
V krátkosti vám napíšem čím všetkým sme už prešli ( myslím,že som to tu už v niektorej téme písala, len si už nepamätám v ktorej)...takže boli sme na UO, liečba bylinkami, psychotronikom, liekmi , vitamínmi,rôzne vyšetrenia a pod.
Teraz sa to možno viacerým z vás bude zdať čudné čo napíšem, ale rozhodla som sa v mojej \\\"novej\\\"sna he vylúčiť umelé oplodnenie(aspoň zatiaľ, je to v zálohe ako úplne posledná možnosť), ďalej rôznych psychotronikov - nie že by som spochybňovala ich prácu, ale nie každý psychotronik je dobrý, na jednej strane môže pomôcť, ale na druhej môže aj uškodiť, do kategórie psychotronik nezapadajú liečitelia - to je niečo iné aj keď tiež sú liečitelia rôzny...týmto chcem aj vás poprosiť ak by ste mi vedeli poradiť čo sa dá ešte skúsiť budem vďačná za každý názor a radu U nás je problém v manželovýc spermijkách - je ich menej a málo pohyblivé - slabé...
Názor typu keď to najviac budeš chcieť tak to nevyjde - beriem, ale neakceptujem ho, pretože ak človek niečo veľmi chce ( a to teraz nevravím len o bábetku) a túži po tom celou svojou osobnosťou a robí pre to všetko možné aj nemožné tak to určite vyjde!!!! Budem rada ak sa k tejto mojej snahe pridajú aj viaceré z vás a takto sa budeme aspoň podporovať a radiť si takže dievčence šup do snaženia a verte tomu že na konci nášho snaženia budú naše malé zázraky

xxyy

Ja by som taktiez nechcela dieta nie uplne nase. Na spermie pomaha Q10. Taktiez si myslim, ze ked ty si ok a manzel nie, tak sa mozes snazit ako chces, tvoje vajicko jednoducho nema co oplodnit. Teraz je uz veda ale na vysokej urovni a muzom su schopni vybrat jednu jedinu dobru spermiu a nou oplodnit vajicko, tak o tom este porozmyslaj. Sedem rokov bez ochrany je ozaj vela.

lea

no ja som nad tým uvažovala aj sme sa o tom bavili ale manžel s tým nesúhlasí, že on nevie ako by sa k tomu dieťaťu správal a stále by mal v mysli že nie je jeho...

lella

Lea nechcem sa ta dotknut, ale spytam sa. Rozmyslali ste nad tym ze by dietatko bolo iba z polovice vase? Tj. ze by malo ineho otca? Ked ty si zdrava.. Niektore manzelske pary aj tuto moznost privitaju.

kikulka

myslím,že ak chyba v manželových spermiách,aj tak vám nakoniec neostane iná možnosť,ako umelé oplodnenie..pretože ty sa liečiť nepotrebuješ,ako píšeš v tebe problém nie je

lea

na prefuk vaječníkov som nebola pretože mi lekár vravel, že u mňa to nie je potrebné, robili mi vyšetrenia a vraveli že u mňa je všetko ok,u manžela je to horšie so spermiami

lenuliatko

s ksusili ste uz metodu Dr.EUGENA JONASA?daj si oddelneie deti babatko porodnice a tam si najdi temu Dr.eugen jonas-ja osobne som to nevyuzila ale vraj je to velmi ucinne.najdi nanho kontakt a urcite vam pomoze.vela stastia :)