Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Reklamné plochy Zdravie.sk

Popis plôch

Square 300x300 --------------
Rozmer 300x300px, umiestnený v pravom stĺpci. Možnosť použiť video\* (+50% k cene) a zvuk\*\* (+25% k cene). Veľkosť 35KB.
Half Page 300x600 -----------------
Rozmer 300x600px, umiestnený v pravom stĺpci. Možnosť použiť video\* (+50% k cene) a zvuk\*\* (+25% k cene). Veľkosť 70KB.
Screen / Megaboard ------------------
Rozmer 990x100px, 990x200px (+10% k cene) umiestnený na absolútnom vrchu stránky. Možnosť použiť video\* (+50% k cene) a zvuk\*\* (+25% k cene). Veľkosť 35KB.
SkyScraper ----------
Rozmer 120x600px, 160x600px (+10% k cene), umiestnený v ľavom stĺpci. Možnosť použiť video\* (+50% k cene) a zvuk\*\* (+25% k cene). Veľkosť 35KB.
FullBanner - Classic --------------------
Rozmer 468x60px, 468x90px (+10% k cene), umiestnený v hlavičke stránky, nad hlavným menu. Možnosť použiť video\* (+50% k cene) a zvuk\*\* (+25% k cene). Veľkosť 35KB.
Button / SuperButton --------------------
Button rozmer 150x100px, umiestnený pod menu; SuperButton rozmer 150x100px, umiestnený nad menu (+30% k cene). Veľkosť 35KB.
Interstisial (intro) --------------------
Rozmer 990x480, max. 60kb, zobrazuje sa pred prvým vstupom na stránku. Maximálna možná dĺžka zobrazenia je 6 sekúnd. Reklamný formát musí byť možné okamžite preskočiť pomocou viditeľného tlačítka alebo nápisu. Možnosť použiť video\* (+50% k cene) a zvuk\*\* (+25% k cene).
Interactive Bent ----------------
Formát umiestnený spravidla v ľavom hornom rohu. Animácia nesmie trvať dlhšie ako 6 sekúnd. Dlhšie trvanie animácie je povolené iba za predpokladu interakcie používateľa. Opätovné vyvolanie kreatívy je možné iba po interakcii používateľa (napr. Prechod kurzorom). Rozmer kreatívy 250x200px, max. 30kb. Skripty potrebné k poziciovaniu kreatívy dodáva klient.
Active Pilot / Sticker ----------------------
Animovaný formát rozmeru 450x450px, max. 33kb. Animácia nesmie trvať viac ako 6 sekúnd. Active pilot musí byť počas animácie možné zavrieť tlačítkom X. Po animácii prechádza do Stickeru - rozmer 130x150px. Formát je neustále prilepený v pravom dolnom rohu okna prehliadača a pri rolovaní stránky je stále viditeľný. Skripty potrebné k poziciovaniu a zmeny rozmeru kreatívy dodáva klient.
Textový odkaz -------------
Pravý stĺpec dole, statický obrázok 40x40px, nadpis s priamou linkou (vhodné pre SEO) + popis max. 150 znakov pod odkazom. Bez obmedzenia impresií, objednáva sa na týždne.
PR Článok ---------
1. deň zobrazený ako hlavný článok, 2.-7. deň zobrazený pod hlavným článkom, 8.-30. deň v archíve článkov. Zakúpený balíček je potrebné použit v priebehu 365 dní a je obmedzený na komunikáciu produktov jednej spoločnosti.
Mailing -------
Možnosť zakúpiť pre všetkých používateľov, ktorí majú povolený odber noviniek e-mailom, prípadne pripraviť cielenie na konkrétne skupiny vek / pohlavie / kraj (v tomto prípade je cena určená akciovým cenníkom). Komerčný mail zasielame max 1x do mesiaca.
Rozšírený zápis E-shopu -----------------------
Klient má možnosť rozšíriť základný zápis e-shopu v kategórii “Užitočné / Internetové obchody“. Na rozdiel od základného popisu získa klient možnosť dodať vlastné logo e-shopu, zvoliť vlastný popis a aktí vnu linku na svoj e-shop.
Zápis lieku / produktu ----------------------
Možnosť pre umiestnenie prezentácie o lieku / produkte v sekcii “Lieky / Sponzorované produkty”. Rozsah prezentácie (texty, obrázky) nie je obmedzený. Ak sa jedná o liek alebo pomôcku, ktorá je zaradená aj vo všeobecnej databáze liekov, bude sa pri vyhľadávaní listovať ako prvá, aj s rozšíreným popisom.
Zápis inštitúcie ----------------
Možnosť pre umiestnenie prezentácie o inšti túcii v sekcii “Inšitutúcie / Detailné inšti túcie”. Rozsah prezentácie (texty, obrázky) nie je obmedzený.
Partner poradne ---------------
Partner poradne obdrží exkluzívny banner 300x150 na každej podstránke v poradni, ktorej je partnerom (tj zoznam otázok, a každá podstránka s odpoveďou). Partner poradne takti ež dodá odborníka, ktorý odpovedá na otázky používateľov. Systém umožnuje nastaviť maximálny počet otázok na určité obdobie, aby odborník nebol zahltený otázkami.
Sponzor informácie o ochorení -----------------------------
Sponzor informácie o ochorení obdrží exkluzívny banner 300x150 na všetkých stránkach, ktoré sú venované danému ochoreniu. Počas trvania kampane sa na tejto ploche zobrazuje iba banner sponzora (nie je obmedzený počet impresií, plocha sa nezdieľa s iným klientom). Bannery na tejto pozícii majú väčšinou veľmi dobrý CTR (mieru preklikov).
Branding portálu ----------------
Portál má počas trvania kampane kompletne zmenenú farebnú schému podľa požiadaviek klienta. Na exkluzívnej pozícii, pri logu ZDRAVIE.sk, sa nachádza logo brandu klienta. Upravená farebná schéma a logo sa zobrazujú na hlavnej stránke aj na všetkých podstránkach portálu. Tento produkt dáva možnosť zaujať návštevníka unikátnym a neprehliadnuteľným spôsobom.
Mesiac s ... ------------
Kombinovaný zásahový produkt. Vhodný ako doplnok k Brandingu. Klient má počas mesiaca možnosť uverejniť 4 PR články, na ti tulnej stránke má zobrazený banner 300x250 na špeciálnej pozícii bez obmedzenia impresií (tento banner nie je v ponuke ako samostatný produkt). Na podstránkach zasa môže využiť 150 000 impresií banneru square 300x300 a 150 000 impresií banneru screen 990x100.
Sponzor komunity ----------------
Klient dostane banner 300x150 bez ombedzenia impresií v komunite, ktorú bude sponzorovať. Banner sa zobrazuje na Hlavnej stránke a všetkých podstránkach v rámci danej komunity (napríklad cukrovka.zdravie.sk).
- - - - - -

Nové štandardné formáty - RISING STARS

Billboard ---------
Formát umiestnený medzi hlavičkou stránky a obsahom stránky. Priestor dáva možnosť využiť veľký rozmer plochy na kreatí vne a interaktvne prezentácie. Kreatí va sa dá “zavrieť” po tom ako používateľ klikne na X (ikonku zatvorenia). Rozmer kreatí vy 970x250px. Skripty potrebné k obsluhe kreatí vy dodáva klient.
Slider ------
Plávajúci banner, ktorý sa zobrazí na spodnej časti stránky (a ostáva viditeľný aj pri posune stránky). Má výšku 90px a šírka sa prispôsobí veľkosti okna, v ktorom sa stránka zobrazuje (100% šírky). Po interakcii používateľa (kliknuti e na záujem o viac info) sa celé okno prehliadača vyplní kreatí vou (100%x100%). Aktí vna plocha sa však doporučuje obmedziť na šírku 950px. Tento formát dáva prakti cky neobmedzený priestor pre kreatí vne odprezentovanie klienta a zároveň je najväčšou plochou, ktorú v portf óliu inzercie ponúkame.
Sidekick --------
Interaktí vny formát, ktorý sa zobrazuje na ploche square banneru. Rozmery formátu pred interakciou používateľa 300x250px alebo 300x600px, po interakcii používateľa (kliknuti e na záujem o viac info) sa vedľa kreatí vy objaví formát 850x700, celá stránka sa pritom posunie do ľava, aby bol novo vzniknutý formát ľahko viditeľný a ovládateľný. Tento typ banneru sa obzvlášť hodí na nápadité interaktí vne prezentácie.
Filmstrip ---------
Formát sa nachádza na mieste klasického square banneru. Viditeľný rozmer kreatí vy je 300x600px, reálny rozmer kreatí vy je 300x3000px. Toto prakti cky dáva priestor na zobrazenie piati ch 300x600 bannerov (alebo fáz banneru) na jednej ploche. Fázy banneru si môže prepínať sám používateľ, alebo môžu byť zobrazené v závislosti od sekcie v ktorej sa používateľ nachádza.
Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať