Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ľudia sú spokojní so štátnymi i neštátnymi zariadeniami

BRATISLAVA 9. októbra (WEBNOVINY) - Vyše 28 % (28,1 %) opýtaných považuje za lepšie štátne zdravotnícke služby ako neštátne, naopak služby neštátnych zdravotníckych zariadení považuje za lepšie 27,8 % opýtaných. Vyplýva to z telefonického prieskumu, ktorý 6. a 7. októbra uskutočnila agentúra Polis Slovakia pre spoločnosť M.E.S.A. 10 na reprezentatívnej ...

BRATISLAVA 9. októbra (WEBNOVINY) - Vyše 28 % (28,1 %) opýtaných považuje za lepšie štátne zdravotnícke služby ako neštátne, naopak služby neštátnych zdravotníckych zariadení považuje za lepšie 27,8 % opýtaných. Vyplýva to z telefonického prieskumu, ktorý 6. a 7. októbra uskutočnila agentúra Polis Slovakia pre spoločnosť M.E.S.A. 10 na reprezentatívnej vzorke 1 010 respondentov starších ako 18 rokov. Respondenti odpovedali na otázku: "Ktoré zdravotnícke zariadenia podľa Vás poskytujú občanom lepšie zdravotnícke služby - štátne, alebo neštátne?". Za lepšie považuje rozhodne štátne zariadenia 17 % respondentov, skôr štátne ako neštátne 11, 1%, skôr neštátne ako štátne 9,5 %, rozhodne neštátne 18,3 % opýtaných. Za rovnako dobré štátne i neštátne zariadenia považuje 26 % a nevedelo sa vyjadriť 18,1 % respondentov.

Na otázku: "Súhlasíte s postojom premiéra R. Fica, ktorý vyhlásil, že do tzv. minimálnej siete zdravotníckych zariadení, t.j. tých, s ktorými budú zdravotné poisťovne povinne uzatvárať zmluvy, by mali patriť iba štátne nemocnice?", súhlasne odpovedalo 27,1 % respondentov a nesúhlasilo 53,7 % opýtaných. Rozhodný súhlas na otázku vyjadrilo 17,9 % telefonicky oslovených, skôr áno ako nie povedalo 9,2 % občanov starších ako 18 rokov. Skôr nie ako áno vyjadrilo 11,5 %, rozhodne nie uviedlo 42,2 % respondentov. Nevedelo sa vyjadriť 19,2 % opýtaných agentúrou Polis Slovakia.

SITA

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.