Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SWAN, a.s. sa stará o zdravie svojich zamestnacov spolu s projektom Klik-Klinik

Zamestnanci spoločnosti SWAN, a.s., získali v januári 2017 kupóny na online konzultáciu zdravotných problémov v prvej internetovej klinike www.klik-klinik.com.

preventivna prehliadka Zdroj foto: Shutterstock.com

V decembri uplynulého roku vyhlásila spoločnosť SWAN, a.s., jeden z lídrov slovenského telekomunikačného trhu, motivačnú súťaž pre svojich zamestnancov, ktorá bola zameraná na podporu ich účasti na aktivitách prospešných pre zdravie.

Zámerom bolo zvýšiť ich záujem o preventívne prehliadky u zmluvných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, ktorých bežne navštevujú. Avšak mnohí ľudia absolvujú preventívne prehliadky, až keď ich niečo bolí, nie kvôli zisteniu ich aktuálneho zdravotného stavu.

logo Swan Zdroj foto: SWAN, a. s.

„Záleží nám na zdraví našich zamestnancov a uvedomujeme si, že zhoršený zdravotný stav môže mať dopad na ich pracovné výsledky. Rozhodli sme sa preto motivovať ich k absolvovaniu preventívnej prehliadky. V prípade, že navštívili svojho lekára, mohli sa zapojiť do súťaže o kupóny na konzultáciu v Klik-Klinik, ktoré ich budú opäť motivovať k tomu, aby sa o svoje zdravie dôsledne starali,“ uviedla Anna Kováčová z oddelenia ľudských zdrojov SWAN, a.s.

Firmy musia často riešiť problém nevyužívania predplatenej zdravotnej starostlivosti, či iných benefitov pre zdravie, do ktorých investujú nemalé finančné prostriedky. Služba online konzultácií v prvej internetovej klinike www.klik-klinik.com im umožňuje starať sa o zdravie každého člena tímu efektívnejšie, a taktiež redukovať absenciu na pracovisku.

logo klik klinik Zdroj foto: Zdravie.sk, s. r. o.

Vďaka tomu, že sa zamestnanci začnú v Klik-Klinik pýtať a riešiť svoje zdravotné problémy, dokážu sa plne sústrediť na prácu a neobávať sa namiesto toho o svoj zdravotný stav. Poradiť sa tu môžu s viac ako 80 špecialistami zo 64 špecializácií. Samozrejmosťou je diskrétnosť, informovanie sa z pohodlia domova, možnosť zaslania príloh (fotografie, lekárske správy a pod.) a dostupnosť 24 hodín denne sedem dní v týždni.

Spoločnosť SWAN, a.s., je tretím najväčším poskytovateľom internetu na Slovensku. Poskytuje elektronické komunikačné služby pre viac ako 60 000 zákazníkov na vlastnej optickej sieti s európskymi parametrami. Pod značkou SWAN MULTIMEDIA poskytuje od roku 2007 služby triple-play (digitálna TV, internet, pevná linka) pre bytových zákazníkov.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať