Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trápia vás kožné problémy? Toto je účinný zázrak z lona prírody

Koža je najväčší orgán v našom tele s plochou takmer 2 m², ktorý pôsobí ako obranný pancier proti baktériám a vírusom. Jej stav má významný vplyv na sebavedomie ľudí a preto všetky nepríjemnosti spojené s kožou vám môžu narobiť starosti.

Koža je najväčší orgán v našom tele s plochou takmer 2 m², ktorý pôsobí ako obranný pancier proti baktériám a vírusom. Jej stav má významný vplyv na sebavedomie ľudí a preto všetky nepríjemnosti spojené s kožou vám môžu narobiť starosti. Ak trpíte závažným kožným ochorením ako je psoriáza, ekzém či vredy, liečba nebýva jednoduchá. To však neplatí v prípade použitia prípravku Golden Yacca, ktorý účinne a hĺbkovo čistí pleť a dokáže pomôcť aj pri najťažších kožných problémoch.

Reparex Golden - kožné problémy Zdroj foto: Avos Trade

Golden ointment je krém, ktorý obsahuje extrak Golden Yacca – terpénové saponíny, bielu vazelínu a olivový olej. A práve saponíny obsiahnuté v tejto masti napomáhajú organizmu zbavovať sa telu nepotrebných, škodlivých látok. Navyše tiež umožňujú prenikanie prírodných rastlinných substancií do najhlbších vrstiev pokožky a v týchto miestach odstráni usadeniny a nečistoty. Olivový olej má výrazné antioxidačné účinky, obsahuje vitamíny A, D, K, E a spomaľuje starnutie. Krém Golden ointment upravuje prekrvenie, hydratuje, upokojuje pokožku a tiež pôsobí antibakteriálne a protizápalovo.

Reparex Golden - kožné problémy Zdroj foto: Avos Trade

Golden ointment a jeho využitie

  • regenerácia pri drobných ranách a popáleninách
  • suchá pokožka, vrásky
  • akné a iné vyrážky na pleti
  • kožné alergie a kožné choroby
  • holenné vredy
  • ekzémy
  • psoriáza

Golden ointment je vďaka svojmu unikátnemu zloženiu v prípade ťažších kožných ochorení ako i ľahších lokálnych poranení ideálnou voľbou. Zmierňuje príznaky kožných ochorení a urýchľuje regeneráciu pokožky.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať