Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jesenná súťaž o balíčky pohody od firmy Boiron

Jeseň patrí medzi náročné ročné obdobia. Zmena počasia, teplotné výkyvy, vietor, ďážď, to všetko má vplyv na našu imunitu.

Zdroj: Shutterstock.com

Jeseň sa spája aj s obdobím viróz. Práve v čase prechodu z teplého leta do chladnej jesene je chorých veľa ľudí. Chrípka a nádcha sa vyskytujú najčastejšie.

Väčšina akútnych infekcií dýchacích ciest je vyvolaných vírusmi. Spoločne so vzduchom vdychujeme prach, ale aj baktérie a vírusy. Pokiaľ je náš imunitný systém oslabený, nezvláda obrániť naše telo, a my tak skončíme s chorobou v posteli.

Poznáte aj ďalšie ochorenia, ktoré súvisia s dýchacími cestami? Pripravili sme súťaž, kde sa môžete otestovať a zistiť viac o možnostiach prevencie pred týmito chorobami.

Súťažná otázka:

Čo je to faryngitída?

 1. zápal hltana
 2. zápal hrtana
 3. zápal hltanovej príchlopky

Traja súťažiaci, ktorí správne odpovedia na otázku, môžu vyhrať balíček od firmy Boiron v hodnote 50 eur.

Viac o tejto téme, aj o základných spôsoboch prevencie ochorení dýchacích ciest sa dozviete v tomto článku >> Imunita neprekvitá? Aké poznáme infekcie dýchacích ciest

Pravidlá súťaže:

 • Do súťaže je možné sa zapojiť zaslaním správnej odpovede na email: redakcia@zdravie.sk.
 • Predmet správy musí byť označený: Súťaž o balíčky pohody od firmy Boiron
 • Každý súťažiaci môže poslať do súťaže svoju odpoveď iba 1krát.
 • Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje: meno, priezvisko, ulica, číslo domu, mesto, PSČ (všetko s diakritikou).

Termín súťaže: 20.10. – 2.11. 2017

Vaše odpovede môžete posielať do 2.11. 2017. Odpovede zaslané po tomto termíne už nebudú brané do úvahy pri vyhodnotení. Vyhodnotenie súťaže sa uskutoční 3.11.2017, kedy sa vyberú 3 súťažiaci, ktorí správne odpovedali na otázku.

Ceny:

 • 2x balíček pre ženy: prírodná kozmetická sada - biela ruža obsahujúca 4 produkty + termo hrnček s motívom ruže

Zdroj: súkr.archív

 • 1x balíček pre mužov: porcelánový retro hrnček 250 ml + prírodná kozmetika pre pánov - balzam po holení a organický minerálny deodorant

Zdroj: súkr.archív

Zaradenie do žrebovania a zaslanie výhry je podmienené:

 • Do súťaže je možné sa prihlásiť len raz!
 • Poskytnutím platných údajov potrebných na zaslanie výhry: meno, priezvisko, ulica, číslo domu, mesto, PSČ. (všetko s diakritikou)
 • Do súťaže sa môžu zapojiť iba osoby s platnou adresou na území Slovenskej republiky.
 • Organizátorom, vyhlasovateľom a technickým zabezpečovateľom súťaže je portál ZDRAVIE.sk (spoločnosť Zdravie.sk s. r. o.). Vymáhanie výhier súdnou cestou je vylúčené. ZDRAVIE.sk si tiež vo výnimočných prípadoch vyhradzuje právo na zmenu ceny. Sponzorom súťaže je Boiron. Odoslaním súťažného formulára súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v zmysle ustanovenia § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov za účelom zúčastnenia sa tejto súťaže a jej realizácie. Týmto tiež súhlasím s tým, aby moje osobné údaje boli poskytnuté organizátorovi súťaže - portálu Zdravie.sk s. r. o., a to za účelom priameho marketingu v zmysle ustanovenia § 62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách.
Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať