Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aj v zime je dobré doplniť do tela kolagén? Prečítajte si prečo

Počas zimného obdobia trpí naša pokožka, vlasy i nechty ešte omnoho viac. Nielen studený vietor a mráz, ale aj striedanie teplôt im môžu ubrať na kráse, či ich dokonca poškodiť. Ako im teda pomôcť, aby dokázali prežiť bez ujmy nielen prvé prejavy starnutia, ale aj nástrahy chladnejšieho počasia?
Inca Collagen

Zdroj foto: Inca Collagen

Nie nadarmo sa o ňom hovorí ako o bielkovine mladosti. Dokáže vyhladiť vrásky či výrazne zlepšiť kvalitu vašich vlasov i nechtov. Reč je o kolagéne, najdôležitejšej stavebnej bielkovine v našom tele. O tom, že nám vekom ubúda (a je potrebné ho doplniť), ste už možno počuli. Ale vedeli ste aj to, že pokiaľ ho telu dodáte v tej správnej forme, môže byť užitočným práve teraz, v zimnom období? Nielen správna kozmetika, ale najmä vnútorná výživa sú totiž v zime alfou a omegou pre vašu krásu. Kým sa objednáte na ďalší „bezbolestný“ kozmetický zákrok, sľubujúci zázraky na počkanie, skúste si preto radšej v zime doplniť kolagén jeho vnútorným užívaním. Ani ten najväčší kozmetický zázrak vám totiž nepomôže, ak vášmu telu nedodáte to, o čo postupne prirodzene prichádza, zvnútra.

Z tela sa časom stráca, doplňte si ho

Práve vďaka kolagénu si mladá pleť uchováva všetky tie úžasné vlastnosti, kvôli ktorým si po tridsiatke kupujeme jeden drahý krém za druhým. Od 25. roka života však začína v tele ubúdať a okolo 40-ky sa už netvorí skoro vôbec. Dobrá správa je, že kolagén si môžete doplniť, čo môže byť užitočné práve v zimných mesiacoch. Pravidelným užívaním kolagénu sa totiž už v krátkom čase výrazne zlepší nielen stav vašej pokožky, ale aj vlasov a nechtov, takže nástrahám zimy odolajú bez problémov.

Ako vám v zime môže pomôcť?

Problém č.1 - Dehydrovaná pleť a prvé vrásky

V zime naša pleť doslova trpí – je dehydrovaná a oslabená. Pokožka totiž nemá dostatok živín, horšie sa regeneruje a vyzerá nezdravo. Súvisí to s tým, že prijímame menej tekutín a tiež s prudkým striedaním teplôt. Aby vaša pleť bola krásna aj v zime, potrebuje mať dostatok kolagénu. Práve kolagén, ktorý tvorí až 70 % bielkovín kože je zodpovedný za jej vypnutie a mieru hydratácie.

Problém č. 2 - Suché a lámavé vlasy

Vlasy potrebujú výživu najmä v zime. Suchý vzduch, striedanie teplôt a čiapky, to všetko ich oberá o prirodzenú krásu. Dodajte im pravidelným užívaním kolagén, a nemusíte sa diviť, ak budú už onedlho pružnejšie, pevnejšie a lesklejšie.

Problém č. 3 - Štiepiace sa nechty

Počas zimy netrpí len naša pokožka či vlasy, ale aj nechty. Neustále zmeny teploty, rukavice a nedostatočná výživa s nimi dokážu narobiť veľké škody. V zime sa doplnením kolagénu postaráte aj o pružné a pevné nechty, ktoré odolajú aj nástrahám počasia.

Vyberte si ten správny kolagén

Kolagén vždy si nájde to správne miesto, kde má v tele pomôcť. Dôležité je ale, aby ste ho užívali v správnej forme. Nie je totiž kolagén ako kolagén. Aby sa kolagén v tele dobre vstrebal, musí byť bio-aktívny. A taký sa zatiaľ vyrába iba v prášku, ktorý sa rozpúšťa vo vode a vypije.

Takým je aj nový Inca Collagen, unikátny 100% čistý morský kolagén bez prísad. Je bio-aktívny, má teda rovnakú molekulárnu štruktúru ako kolagén, ktorý vaše telo produkuje samo. Pri jeho pravidelnom užívaní sa (vďaka mimoriadne vysokej koncentrácii v dennej dávke) výsledky v podobe krásnej pleti, vlasov a nechtov dostavia skôr, ako by ste čakali!

Inca Collagen

Zdroj foto: Inca Collagen

Vďaka Inca Collagenu, ktorý obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, nástrahám zimy bez problémov odoláte! Zoženiete ho v každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk.

NÁŠ TIP

Ušetrite až 8,30 € pri nákupe Inca Collagen. Získajte teraz zľavu 5 € a dopravu zdarma – kliknite na: www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001. Ako darček dostanete ku každej objednávke Vitamín C zdarma.

Klik-Klinik

Máte zdravotný problém?

Konzultujte ho so skutočnými odborníkmi

1. internetová klinika Klik-Klinik

Chcem konzultovať