Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Konferencia o zdravom životnom štýle WORK IN BALANCE

Zdravý životný štýl sa stáva neodmysliteľnou súčasťou každodenného fungovania doma alebo na pracovisku. Snažíme sa vyhýbať stresovým situáciám, častejšie myslíme na svoje zdravie, oveľa viac športujeme a konzumujeme kvalitné a zdraviu prospešné jedlá.
Work in Balance

Zdroj foto: Work in Balance

Jednoducho, akékoľvek voľby v živote robíme snažíme sa byť šťastní a žiť zdravo. Nie je to len trend, ktorému sa d podľahnúť, je to zmena a rozhodnutie myslieť na seba a prežívať každý deň bez ťažkostí a bolestí.

Pozitívom je, že mnoho spoločností už dnes považuje za samozrejmosť aktívne prispievať k starostlivosti o zdravie zamestnancov. Už nie je ničím výnimočným organizovať pre zamestnancov dni zdravia, športové teambuildingy, prednášky s odborníkmi alebo pravidelné spoločné zdravé raňajky.

Spoločnosti tak majú zdravých zamestnancov, ktorí podávajú lepší výkon. Celkové dodatočné investície do zdravia ľudí vo firme sú výrazne efektívnejšie. Kľúčoví zamestnanci predčasne neodchádzajú, sú fit a svojím odhodlaním a energiou prispievajú k napredovaniu podniku a zároveň sú mentormi pre mladších, menej skúsených kolegov. Ľudia vo firme sú zdraví, šťastní a práca ich napĺňa a nesmierne baví. Spokojný je a zamestnávateľ aj zamestnanec.

3. ročník konferencie WORK IN BALANCE sa bude niesť v duchu podpory aktivít pre zdravie a zdravý životný štýl vo firmách. Organizátorom podujatia je spoločnosť Work in Balance s. r. o., organizátor dní a týždňov zdravia, zdravých raňajok s prednáškami, športových teambuildingov, workshopov varenia, work balance days, woman’s balance days vo firmách. Podujatie sa uskutoční 16.2.2018 v Hoteli Ponteo v Bratislave Rusovciach.

Príďte načerpať inšpiráciu ako úspešne budovať zdravé firmy a nepodceňovať starostlivosť o zdravie. Tešiť sa môžete na ochutnávku zdravých raňajok, zaujímavé prednášky počas ktorých vystúpi Erika Koklesová zo spoločnosti ATAIRU a Zuzana Líšková, výživová poradkyňa Metabolic Balance® a zakladateľka Work in Balance s. r. o., ak aj MUDr. Jarolím Šutka, gastroenterológ. Po zdravom obede budete môcť absolvovať rôzne individuálne konzultácie, merania a diagnostiky aj praktické workshopy.

Podrobnosti o celom podujatí a možnosť registrácie nájdete TU.

wib podujatie

Zdroj foto: Work in Balance