Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biely a zdravý úsmev bez použitia škodlivej chémie?

Nie nadarmo sa hovorí, že úsmev je najkrajšia krivka na tele či ako povedal Charles Gordy „Úsmev je lacný spôsob ako zmeniť svoj vzhľad.“.
kokos

Zdroj: Shutterstock.com

Človek, ktorý sa usmieva, na nás pôsobí priateľsky, prístupne a veľakrát je to to prvé, čo si na ňom všimneme. K peknému úsmevu neodmysliteľne patria zuby, veď kto by odolal žiarivému bielemu úsmevu a neopätoval ho? A keďže nie každý z nás má to šťastie, že mu príroda nadelila krásny biely odtieň zubov, je tu prípravok Brilliant COCO, ktorý vám umožňuje dosiahnuť túto zmenu bez akejkoľvek škodlivej chémie čisto na prírodnej báze, bez konzervačných látok a skvelý pocit čistých úst, vďaka čomu sa budete usmievať častejšie, sebaistejšie a s radosťou.

Čo je Brilliant COCO?

Brilliant COCO je 100% prírodný produkt s obsahom prírodného kokosového oleja a prírodných aromatických prísad na zlepšenie a zvýraznenie chuti, keďže samotný kokosový olej nemusí chutiť každému či môže byť dokonca aj horký. Kokosový olej sa získava z dužiny kokosu lisovaním alebo extrakciou a vďaka svojmu obsahu prospešných mastných kyselín, vitamínov a minerálov má veľmi široké použite zvnútra i navonok. Táto unikátna kombinácia bez akejkoľvek nadbytočnej chémie a konzervantov vám zabezpečí nielen účinný, ale navyše aj chutný spôsob, ako dosiahnuť perfektný a biely úsmev aj s ďalšími benefitmi, ktoré kokosový olej ponúka.

Ako Brilliant COCO funguje?

Hlavnou účinnou zložkou tohto prípravku je 100% prírodný kokosový olej, ktorého pozitívne účinky nielen na zuby, ale aj vlasy, pleť či dokonca imunitu sú čoraz uznávanejšie. Naše produkty Brilliant COCO sú založené na metóde „oil pulling“, čo je prastará prírodná ajurvédska metóda slúžiaca na detoxikáciu organizmu, ktorá spočíva v nanášaní bio panenského oleja na zuby a do ústnej dutiny, kde ako vieme, sa nachádza množstvo baktérií spôsobujúcich zubný povlak, ktorý je následne zdrojom zubného kazu, zápachu z úst či dokonca zápalov ďasien. Tento už zo staroveku známy liečebný proces, ako bolo spomenuté, spočíva v nanášaní kokosového oleja po dobu 5 až 15 minút, olej sa rozpustí a vďaka aktivácii enzýmov znižuje množstvo škodlivých baktérií v ústach.

Mať zubný povlak je bežné, ale ak sa jeho tvorba vymkne vašej kontrole, môže to spôsobiť rôzne problémy od nepekného zažltnutia zubov až po tie vážnejšie a nepríjemnejšie vyžadujúce ošetrenie u zubára. Navyše sa predpokladá, že nielen zuby sú po používaní terapie belšie, sklovina je pevnejšia, ďasná zdravšie, nepríjemný zápach z úst sa stráca, ale vďaka tomuto procesu sa z tela odstraňujú aj nebezpečné škodlivé látky a vďaka tomu je pokožka pevnejšia, imunitný systém silnejší a s ním aj celkové zdravie.

brilliant coco

Zdroj foto: Brilliant Coco, s. r. o.

Aké sú výhody Brilliant COCO?

Keďže naozaj ide o prípravok na čisto prírodnej báze, nie je preň vekové obmedzenie na používanie a používať ho môžu aj tehotné ženy či celiatici, keďže neobsahuje lepok. Tak isto ľudia s plombami, korunkami či inými úpravami zubov, Brilliant COCO s obsahom prírodného kokosového oleja dokonca prispieva aj k redukcii tvorby zubného kazu. Okrem samotného bieliaceho efektu odstraňuje aj zápach z úst, lieči krvácanie ďasien a posilňuje ich, znižuje riziko zápalov ústnej dutiny, je prevenciou suchosti úst a hrdla či dokonca ako liek na popraskané a vysušené pery, nehovoriac o jeho účinkoch aj na ostatné oblasti nášho tela, napr. pri liečbe akné či ako podpora imunitného systému. Produkt nie je testovaný na zvieratách.

Ako sa Brilliant COCO používa?

Veľmi jednoducho. Odporúča sa používať raz denne, najlepšie pred čistením zubov, hlavne večer, kedy prípravok môže pôsobiť počas spánku. Po zakúpení dostanete škatuľku s vrecúškami obsahujúcimi prípravok. Každé vrecko obsahuje 10ml kokosového oleja. Konzistencia oleja sa môže meniť, keď ho obdržíte, čo ale nie je na závadu, kokosový olej je tekutý pri teplote približne 21° Celzia a vyššie, teda v našich ústach pri telesnej teplote 37° Celzia sa zmení na tekutinu. Prípadne stačí vrecúško podržať v zatvorenej dlani niekoľko sekúnd, olej sa zahreje a skvapalnie.

Spôsob oil pullingu spočíva v tom, že budete 5 – 15 minút olej jemne premiestňovať v rámci medzizubných štrbín alebo ho len udržíte v ústnej dutine a následne vypľujete či vypláchnete vodou. Je samozrejmé, že každý z nás je individuálny, a preto treba vyskúšať či postačuje jedno balenie alebo pre dosiahnutie silnejšieho efektu treba použiť viac balení Brilliant COCO.

Prečo práve Brilliant COCO?

Aj vy môžete mať v dnešnej dobe pekný biely a svieži úsmev bez rôznych nezdravých, chemických, mechanických či bolestivých procedúr za priaznivú cenu, a to za pokus predsa stojí, no nie?

brilliant coco

Zdroj foto: Brilliant Coco, s. r. o.