Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomoc pri kožných ochoreniach - sérum z olejov a morskej soli

Život s kožnými ochoreniami nie je príjemný. S týmto tvrdením budú s najväčšou pravdepodobnosťou súhlasiť ľudia, ktorí podobné problémy zažívajú. Ak ale pochopíme, prečo kožné problémy vznikajú, a nájdeme spôsob, ako podráždenú kožu liečiť, bude sa nám žiť oveľa ľahšie.
Kožné problémy

Orin Slovakia, s. r. o. | Zdroj: súkr.archív

Prečo kožné ochorenia vznikajú?

V koži prebiehajú rovnaké chorobné procesy ako vo všetkých iných orgánoch. Najčastejšie sa prejavujú zápalom, svrbením, extrémne suchou či extrémne mastnou pokožkou, no aj nádormi. Denne na nás pôsobia výfukové plyny, používame krémy, make-upy, deodoranty. To všetko upcháva póry pokožky a a zabraňujú jej dýchať. A problémy sú na svete. Na mysli máme vyrážky, podráždenú začervenanú kožu či alergiu.

Ovplyvňujú aj náš spánok

Svrbenie je asi to najnepríjemnejšie čo kožné problémy sprevádza. Neškriabať sa? To je priam nemožné. Vyžaduje si to poriadnu trpezlivosť, čo malým ďeťom často nevysvetlíte. A niekedy ani dospelým. Najhoršie je to počas spánku. Chceme si oddýchnuť a zaspať, no trápi nás nepríjemný svrbivý pocit. Našťastie, dnes sa to už dá riešiť.

Toto je kľúč k zdravej pokožke

Naše telo využíva pokožku na to, aby cez ňu vylúčilo nečistoty, soli či ťažké kovy. Ak sú póry pokožky upchaté, telo nemôže fungovať správne. sérum je zárukou toho, že pokožka bude dokonale čistá až do hĺbky. Zbavuje ju nečistôt, ktorým denne čelíme. Ako sme už spomínali, patria sem výfukové plyny, deodoranty, pracie prostriedky a množstvo ďalších. Po použití séra sa póry opäť otvoria a pokožka môže normálne dýchať. To pozitívne ovplyvňuje kožné ochorenia, ktoré trápia dospelých, mladých, starších, ale aj deti.

Prírodné sérum Orin

Orin Slovakia, s. r. o. | Zdroj: súkr.archív

Prečo to funguje?

Všetky zložky, ktoré sérum obsahuje, sú 100% prírodné, bezpečné a okamžite účinné. Vďaka špeciálnemu procesu výroby sú rozštiepené na nano-častice.

A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo je sérum účinné. Dostane sa aj na miesta, kde bežné sprchové séra nemajú šancu. Navyše je vyrobené z najkvalitnejších ingrediencií, ako sú oleje lisované za studena a morská soľ (tá má pre pokožku blahodárne účinky).

Nápad pochádza od šikovného Slováka, ktorý sám podobnými problémami v minulosti trpel. Dnes hovorí, že ak to človek vyskúša raz, už nikdy nebude pochybovať.

Prečítaním tohto článku automaticky získavate darček v podobe -7 eur na nákup Séra

serum