Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trpíte nadmerným potením? Usušíme Vás na celé leto!

Nadmerné potenie. Kto ho nepozná, nedokáže pochopiť ako veľmi trpia ľudia, ktorým sa neustále potia dlane, podpazušie, hlava i iné časti tela. Že aj najmenšia nervozita potenie zhorší a je jedno, či je teplo alebo zima. Ľudia postihnutí nadmerným potením sa potia neustále. Pokazilo Vám potenie nejednu životnú situáciu? Spotíte sa aj pri obyčajnej myšlienke na potenie? Dokážeme Vám pomôcť byť v suchu celé leto a celý rok!
potenie

Zdroj: Electro Antiperspirant, Hightech Development, s.r.o.

Cez 100.000 ľudí sme zbavili nadmerného potenia na najrôznejších častiach tela. Najčastejšie sa jedná o potenie dlaní, chodidiel, podpazuší, hlavy a zadku. Potenia Vás dokážeme zbaviť takmer na celom tele.

potenie

Zdroj: Electro Antiperspirant, Hightech Development, s.r.o.

Je pritom jedno, čo potenie spôsobuje. Naše riešenie pôsobí na akýkoľvek typ potenia, vrátane potenia stresového, a to kdekoľvek na tele. Výsledky sú potvrdené tými najrenomovanejšími doktormi zo Slovenskej a Českej republiky, vrátane prednostky Dermatovenerologickej kliniky LF UK a UNB Prof. MUDr. Márie Šimaljakovej, PhD., MHA.

Chcem sa zbaviť nadmerného potenia, inak mi vrátite peniaze

Proti nadmernému poteniu ponúka každý takmer všetko možné. Niekto vám odporučí šalviový čaj, iný antiperspirant a tí ktorí nevedia, že nadmerné potenie inak tiež nazývané hyperhidróza je chronickým ochorením potných žliaz, sú dokonca schopní povedať, že nadmerné potenie je zdravé.

potenie

Zdroj: Electro Antiperspirant, Hightech Development, s.r.o.

Tí, ktorí sa nadmerne potia však vedia, že potiť sa nonstop celý deň bez žiadnej vonkajšie príčiny (okrem stresu, ktorý hyperhidrózu zhoršuje) rozhodne zdravé nie je a ničí to nielen psychiku takto postihnutého človeka.

Chcem sa zbaviť nadmerného potenia, inak mi vrátite peniaze

Riešenie, ktoré funguje, je schválenou zdravotníckou pomôckou, ktorú používajú nielen na slovo vzatí lekári, ale hlavne nadmerne sa potiaci ľudia po celom svete sa nazýva Electro Antiperspirant. Jediné čo musíte urobiť je používať Electro Antiperspirant približne 1-2 týždne a potenie na ktorejkoľvek časti tela ustúpi aj na niekoľko mesiacov, po ktorých ho použijete znova a účinky tak opäť na dlhú dobu predĺžite.

potenie

Zdroj: Electro Antiperspirant, Hightech Development, s.r.o.

Dôraz bol kladený na čo najvyššiu bezpečnosť liečby a čo najlepšie výsledky. Technológia použitá v Electro Antiperspirantoch je patentovaná a perfektné výsledky sú garantované zárukou vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti.

Objednať Electro Antiperspirant so zárukou vrátenia peňazí