Každá žena si zaslúži chvíľku pre seba

Byť ženou, ktorá denne zvláda všetky povinnosti, je šťastná a vnútorne vyrovnaná je v dnešnej dobe náročné. Každý deň kontrolovať zoznam úloh, ktoré treba stihnúť vybaviť a popri tom všetkom si nájsť aspoň malú chvíľku pre seba.
Zuzana Lišková

Zdroj: súkr.archív

Chce byť dobrou matkou

Ráno, cez deň, večer aj v noci. Každá žena, ktorá sa stala matkou vie, že je to jej doživotná úloha a poslanie byť osobou, na ktorú sa jej deti môžu kedykoľvek spoľahnúť. Či už sú to drobné odreniny v detstve, zlomené srdce na strednej škole alebo ťažké rozhodovanie o životných zmenách, mama je tu vždy, keď to najviac potrebujeme. Povzbudzuje nás, venuje nám svoju nekonečnú lásku a prežíva s nami všetky naše radosti aj bolesti.

Chce byť milovanou manželkou

Bez ohľadu na to, či sa práve nachádza niekde uprostred pracovného týždňa alebo víkenduje ničnerobením, každá žena sa chce svojmu manželovi páčiť. Keď ju vidí ako si oblieka šaty do práce alebo, keď si dáva tepláky na sobotné upratovanie, chce, aby povedal, že krajšiu ženu nikdy v živote nevidel. Byť tou, ktorú manžel denne obdivuje nielen pre jej krásu, ale aj pre jej starostlivosť, lásku, či schopnosť nájsť riešenie v každej situácii je úlohou každej ženy - manželky, ktorá chce byť milovaná, šťastná a spokojná.

womans balance day

Zdroj: súkr.archív

Chce byť najlepšou kamarátkou

Ráno, poobede alebo v noci, kedykoľvek si zavolajú, najlepšie kamarátky sa budú mať vždy o čom porozprávať. Raz o tom ako ich vytáča kolegyňa, raz o obrovských výpredajových zľavách a najnovších topánkach a inokedy o nemožných chlapoch. Kamarátky sú tu jedna pre druhú, vedia o sebe úplne všetko, podporujú sa, dodávajú si navzájom energiu. Nájsť potrebnú energiu na to, aby bola, popri každodenných povinnostiach, osobou, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť, aj to je úlohou každej ženy - kamarátky.

Chce byť spoľahlivou kolegyňou

Robiť prácu, ktorá prináša radosť, baví a napĺňa je splneným snom každej ženy. Ak navyše cíti, že má priestor na vlastnú realizáciu a dostáva sa jej patričného uznania, vtedy vie, že to čo robí je správne. Každodenné povinnosti a celodenné naháňanie s cieľom splniť stanovené plány je výzva, ktorú chce zvládnuť, aj keď je to niekedy príliš vyčerpávajúce, ale aj s tým si poradiť musí každá šikovná a spoľahlivá žena - kolegyňa.

womans balance day

Zdroj: súkr.archív

Chce byť šťastná, krásna a žiť v rovnováhe

Mať pocit, že všetko tak nejako do seba zapadlo a je na správnom mieste. Cítiť životnú rovnováhu a spokojnosť, je métou, ktorú chce dosiahnuť každá žena. Nájsť si každý deň dôvod na úsmev, na jednoduchú radosť. Môžu to byť maličkosti vďaka, ktorým sa bude cítiť šťastná. Dostať kompliment a pochvalu toho ako krásne, sviežo a mlado vyzerá, tak to dokáže urobiť deň tým pravým dňom každej žene. Vnútorný pocit šťastia, ktorý ju zaplavuje sa stáva motorom, ktorý ju poháňa vpred a dodáva energiu zvládať všetko ostatné.

Každá žena si zaslúži svoj deň za odmenu, svoj BALANCE DAY!

Príďte si užiť ten svoj na 4. ročník konferencie pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY 28.9.2018 do hotela Bratislava v Bratislave. Zažijete perfektnú dámsku jazdu, skrášlite sa, doprajete si relax, načerpáte inšpiráciu ako nájsť cestu k šťastnému a spokojnému životu.

Tešiť sa môžete na inšpiratívne celodenné prednášky, workshopy, beauty kútiky, masáže, rôzne vyšetrenia, poradenstvo a darčeky v kolese šťastia. Viac informácií o konferencií a možnosti zakúpenia vstupenky nájdete na webe www.workinblance.sk

womans balance day

Zdroj: súkr.archív