Talianska ikonická značka SMEG exkluzívne v predajniach Potten & Pannen – Staněk

Výhradné zastúpenie SMEG v Českej republike a na Slovensku získala spoločnosť Potten & Pannen – Staněk, ktorá tak rozšírila svoje portfólio o ďalšie z prémiových značiek. Taliansky SMEG predstavuje rovnako tak dizajnové malé kuchynské spotrebiče v modernom retro štýle alebo v limitovaných návrhárskych edíciach, určených pre tých najnáročnejších zákazníkov.
retro spotrebiče značky SMEG

potten&pannen / SMEG | Zdroj: súkr.archív

Do povedomia zákazníkov sa značka SMEG zapísala predovšetkým ikonickými retro chladničkami FAB28, v posledných rokoch však firma vstúpila i do segmentu malých spotrebičov. Ich dizajn pokračuje na retro vlne 50-tych rokov a medzi zákazníkmi sa teší veľkej popularite. Samotný výtvarný návrh malých spotrebičov vytvorili poprední talianski dizajnéri Matteo Bazzicalupo a Raffaella Mangiarotti z milánskeho štúdia Deepdesign. Na dizajne limitovaných edícií spotrebičov sa ďalej podieľali i poprední módni návrhári svetovej značky Dolce & Gabbana.

Okrem mnohých ocenení za dizajn zbierajú malé spotrebiče SMEG prvé miesta aj v spotrebiteľských testoch, a to predovšetkým vďaka inovatívnym materiálom a kvalitnej konštrukcií.

Technológia so štýlom

Filozofia značky SMEG (Technology with style) je v súlade s konceptom spoločnosti Potten & Pannen - Staněk. Tá je na českom a slovenskom trhu garantom prémiového kulinárskeho vybavenia a v jej ponuke nájdete výrobky iba tých najkvalitnejších ZNAČIEK. „Veľmi nás teší, že sme sa stali výhradným zástupcom značky SMEG na českom a slovenskom trhu. Pre Potten & Pannen - Staněk je toto partnerstvo jednoznačne jedným z najdôležitejších krokov za posledných 15 rokov," hovorí Pavel Staněk, konateľ spoločnosti. Tak ako pri iných značkách, ktoré spoločnosť Potten & Pannen - Staněk na náš trh doteraz uviedla, je už teraz jasné, že značka SMEG má na našom trhu veľkú budúcnosť.

Nadčasový retro dizajn kolekcie 50-tych rokov aj limitovaná edícia „Sicilyis my love“ od Dolce & Gabbana slávi úspechy po celom svete, svoje miesto v kuchyni si určite čoskoro nájde aj medzi českými a slovenskými zákazníkmi. Produkty značky SMEG budú k dispozícií od 1. augusta v kamennej predajni v OC Central v Bratislave. Objednávky bude zároveň možné uskutočniť aj prostredníctvom e-shopu www.popasta.sk.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.