Stale studene ruky..

Príspevok v téme: Stale studene ruky..
matka225

Ahojte! Tento problem ma trapi uz velmi dlho ani neviem kolko rokov. Mam problemy ze mam skoro stale uplne studene ruky aj ked mi je teplo. Obcas ich mam teple, ale zas spotene napriklad ked cvicim a podobne. cim to moze byt??..mate podobny problem?..zacala som pit aj caj s ginko bilobou ale nepomaha. poradte..dik

NeLA90

Ahoj, môžeš mať Raynaudou syndróm (choroba)..Není nebezpečná ale celkom výnimočná. Dá sa upokojiť napríklad s: červeným vínom, ginko ...Vyhľadaj si o tom na internete tam je toho viac :))

Lililinka

ahojte... studené ruky a nohy spôsobuje napríklad aj stres a duševná nerovnováha ale môže ísť aj o závažnejšiu chorobu.. dôležité je príjimať správnu stravu a pohyb, ktorý rozprúdi krv... dobré je prijímať omega 3 mastné kyseliny, vitamín C a D, magnézium ani pohár červeného vínka neuškodí =D ..ak chceš tak viac nájdeš v tomto článku, kde je aj popísané kedy ide o vážnejšiu chorobu a kedy "nejde o nič" =) -odkaz odstránený-

adika11

Dobrý den,

mám rovnaký problém so studenmi rukami a nohami, dnes mi zistili strednú poruchu sluchu, myslite že to môže byť s tým spojené?

silviklh

Nela111,mne hovorila dr.ze to sa s tym nic neda.ani mne ginkgo nezabera,v podstate nic.a ze zeny na to trpia,aj moja sefka,aj jej dcera,aj moja mama mava studene ruky..no ja o trosku viac ak ooni.cele telo mi horí,je m iteplo,ale ruky a nohy ľadové.ale nezrobim s tym nic :-(

Nela111

Ja mam tiez presne ten isty problem - stale ladove ruky a nohy. Tie nohy este obleciem do teplych ponoziek, to sa da, ale co na ruky? Nemozem mat vo vnutri rukavice! Uzivam aj Gingko, ale zmeny som nezbadala. Krvne testy mam v poriadku? V com moze byt pricina a ako to riesit? Tie ladove ruky mi uz dost prekazaju, aj mojmu priatelovi..

silviklh

waw,janek vie odpovedat aj normalne :D

ja mam tiez stale studene ruky a nohy,bola so maj na pracovnom lekarstve,tam ma vysetrili,ci nemam zle prekrvenie ruk a noh,ale ze nemam,tak s tym musim dalej zit :D ale aj tak,ak by mi to vyslo,ze zle prekrvenie,davaju sa len bylinne vytazky na prekrvenie,ako pisal janek,a mne take aj tak nezabera,ako vsetko...

janekMY33

slabe prekrvenie ciev a byva to najcastejsie ruky a nohy a na to asik neexistule liecba pravdepodobne.Takze skusit neake prirodne pripravky na prekrvenie skus aj caj zo zazvoru