gentleman

matnl

ja niesom zly.bitkar atd a mam pocit ze mas pravdu ze baby maju radi grazlov len mi neide do hlavy jedno ze preco ostanu nestastne ked ich grázel necha lebo su tehotne??? to nevedia ze grazli dieta nechcu???? poznam vela mladych bab co ostali same z deckom na krku ....a teraz uz hladaju len gentlemana ......preco?to az potom sa uvedomia ???a to nepoznam jedno take dievca ale desiatky....konkretne na pokeci

www.pravymuz.sk

Najlepší kompromis vhodný pre ženu je 70% zlý 30% dobrý. Na začiatku, pri balení baby a udržania záujmu. Postupom času ako vzťah naberá na vážnosti je nutné tento pomer plynule obrátiť naopak aby si ju udržal šťastnú. Teda vo vážnom vzťahu to je pomer 30% zlý 70% dobrý. Proste ženy potrebujú, vždy zmenu, neistotu, vzrušenie, napätie. Majú to vo svojej prirodzenosti.

www.pravymuz.sk

kafe

Nezrelé ženy čo nevedia čo chcú (čo je dobré), alebo ženy poznačené nejakou traumou chcú surovcov a bitkárov.

Gentlemani majú svoje čaro. Ak ťa vymenila nejaká trubka za hrubokrkého blba, je to JEJ obrovská chyba, nie tvoja.

Mne sa páčia slušní chalani, ktorý vedia byť ale tak slušne drzí. Tým mám na mysli podpichovanie, preháňanie, doberanie si, hádanie sa... ale obidve strany vedia, že je to tak naoko. Nie naozaj. Tiež sa tak nebavíme stále v jednom kuse, je to také spestrenie, okorenenie.. kedy nevie ani jeden ani druhý ako a kam rozhovor povedie.

adelina

ja mam manzela sexi gentlemana....o surovca bitkara by som ani nezakopla...naco by mi bol? chcem prezit pokojny harmonicky rodinny zivot v laske a porozumeni a nie byt v strese ci ma niekto nezmlati...

a nemam rada chlapov co sa v pritomnosti zeny vyjadruju vulgarne...

leeerka

co sa hned rozculujes... a ci uz mas alebo nemas dilemu, aj tak je tak to makke "i" ..a ty mi laskavo nerozpravaj o gramatike, dobre?

phoenix

to je dosť individuálne nemyslíš?
vieš ja som nikdy nebalil babu na sladké slová a pod., nie, že by som nevedel čo sa patrí alebo som blbec a ak chcem nejakú dostať musím jej sľubovať hory-doly..., ono to funguje aj opačne / a možno ešte lepšie/...
teda myslíš, že baby veria?
to je dosť pokrytecké a slabošské, inteligenciu nerozoberám....

jajka001_

nie, vies v com to bude? ony v podstate veria, ze ten muz je v podstate dobry, a snazia sa to dobré z neho vydolovat a spravit z neho dobrého človeka. vies, oni su na ne dobrí, ked ich balia. vsetko slubia.

phoenix

tak som to myslel- oni potom prídu na to, že niekde sa stala chyba- niektorá skôr, niektorá neskôr, niektorá nikdy....

phoenix

ja sa nerozčuľujem... za prvé milý chlapi, milý -je preto ypsilon, že je to dilema a teda aj úvaha pre jednotné číslo- ako osobu.

silnejšiu charizmu ani nie, skôr myslím, že je to akýsi ich komplex..., ale to čo si písala myslím, že si napísala rozumne...

jasné, že mám pravdu- to mám odskúšané....

jajka001_

mozno ze tá vášeň, ktorou sa prejavujú, je príťažlivá. vieš zeny stále čítaju nejake romantické kraviny :)