kam ku lekarovi

Príspevok v téme: kam ku lekarovi
bonn

Ahojte, prosim vas kam mam ist k lekarovi, ked som mimo bydliska, a studujem tu, ale domov sa momentalne ku svojmu obvodnemu nemozem dostat...,nemam tu u ziadneho lekara kartu, mam len nadchu, ale uz 4.den, a stale sa citim horsie a horsie, a nie lepsie..., paralen a tabletky na hrdlo nezaberaju, je mi na odpadnutie a neviem ku komu mam ist...., dakujem......

radana

Chod k lekarovi,ktory ma na starosti rajon,v ktorom sa nachadzas.Ja som tak bola na vychode-zdravotne sa mi pohorsilo a normalne ma vysetrila lekarka,pod ktoru patrila oblast,kde sme boli na navsteve...

iwi_ka

Myslím, že by nemal byť problém, aby Ťa ošetril ktorýkoľvek lekár, ak má zmluvu s Tvojou poisťovňou, prípadne si skús zohnať na číslo a vopred zavolaj a vysvetli mu situáciu.

j

tak si skus na pohotovost aspom zatelefonovat nech ti nieco poradia, pripadne ti povedia ci mas prist alebo ti len telefonicky odporucia co mas robit

bonn

robim to uz 4den, a nic, pridali sa uzliny, usi ma bolia a mam zalahnute, hlava sa mi toci, oci ani nehovorim, neviem co s tym, nos mam upchaty takmer stale, aj ked si dam kvapky..., naparovala som sa,a nic mi nepomohlo........no nic, tak nikam neidem, dakujem....

bonn

len tam? nechcem ist kvoli nadche na pohotovost, je mi sice blbo, ale ist na pohotovost, kde sa zaoberaju vaznymi akutnymi stavmi mi je fakt blbe......