Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem s pamätou

Príspevok v téme: problem s pamätou
baaboo

ahojte...mam akurat skuskove obdobie a pred sebou dve dost narocne skusky...mam ale problem...akosi sa nedokazem sustredit na ucenie a uz vobec si ucivo zapamätat..viete mi niekto poradit, co je dobre na pamät?...nemyslim lieky..pocula som nieco o orechoch...ale co je na tom pravdy...moc by ste mi pomohli, lebo prvu skusku mam uz o tri dni...

bonn

neostava ti nic ine, ako ucit sa......, pokial mas problemy so sustredenim sa, tak sa skus ucit v prostreedii kde ta nic nerusi, popros tych okolo nech ta nevyrusuju...., uc sa fakt vtedy ked mas na to naladu, vtedy ti to ide najlepsie, a pokial sa ti tazko veci pamataju, tak si to ulahci tak, ze sa uc s niekym, nech ti niekto cita, alebo nech ta aspon po kazdej kapitole vyskusa, a pripomenie ti co je dolezite z toho co si si nezapamatala...., alebo pokial sa ucis tak si hovor nahlas, cim viac zmyslov zapojis tym si to lahsie zapamatas

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.