dievcata ked sa s partnerom milujete...........

Príspevok v téme: dievcata ked sa s partnerom milujete...........
dadsa

dievcata ked sa s partnerom milujete tak nezaboli vas ked sa partnerov ud dotyka maternice?no nmeviem ci je to zrovna maternica,ale ci vas to pobolieva.ja viem,ze sa da zmenit poloha aby to nebolelo,ale boli to preto,ze je dlhy a naraza tam?je to nebezpecne.?pretoze tak sa milujeme uz dlho a nezaoberala som sa tym,ci je to skodlive.a dalsia vec,chcem sa spytat ako dlho vydrzi vas partner?dakujem a este ktomu ci vam to vyhovuje,ked vam trva sex tak ako trva,dakujem

poliewoocka

Dadsa, problem bude asi v tom, ze ti naraza na krcok maternice, to zvykne byt jednou z hlavnych pricin bolesti pri sexe..

carol

Bolievalo ma to s byvalym, nielen tym, ze mi narazal na meternicu, ale aj celkovo, lebo jeho penis bol dost dlhy a hruby. Teraz mam noveho priatela, ktory ma trochu mensie rozmery a je to ovela lepsie, uzivam si to ako nikdy predtym.

Ten byvaly vydrzal vzdy kratko, najviac 10 min. niekedy bol hotovy uz po minute. Tento novy vydrzi aj hodinu, je to aj tym, ze sa milujeme casto a on to dokaze ovladat. Ked uz citi, ze nevydrzi, tak si da pauzu a zacne ma lizat alebo podobne, co je tiez super. Ale zväcsa sa milujeme tak 20-30 minut, niekedy ak mame chut je to aj vyse hodiny.