problem oral

Príspevok v téme: problem oral
spravok

Som muž a nie v mladom veku, do 40 r. Moj problem napišem otvorene. Našiel som si sexualnu partnerku a to hlavne kvoli tomu že moja polovička odmieta oralny sex, nikdy som to na silu nechcel a ani nebudem chciet a ked to nebola ochota tak som si to našiel inde. Nič s mojim príspevkom nechcem povedat len naozaj tolko ked niekto niečo nenajde doma tak si to najde inde!!!!

Carol

Pre spravok:
Ak ta to zaujima tak ti odpoviem, u nas je oral uplne beznou vecou, myslim, tym ze ja to robim priatelovi a on mne. Ale tak mam 22 rokov, teraz je ina doba, myslim, ze starsie zeny sa k tomu stavaju rezervovanejsie.

spravok

Pre Pauli73 len tak pre objasneneie sme manželia 18 rokov a tuto otázku riešíme asi tak možno aj 10 rokov,možno že na začiatku táto otázka nebola až tak v mode ako dneska,mne to pripadá podla toho čo som okolo toho prečítal že je to normalne u väčšiny žien ..ked sa mýlim tak ma vyvedte z omylu..inač robim čisto v ženskom kolektíve a raz za čas prídu aj také temy a z reakcii som vycítil že je to dneska bežná vec v spolužití...ja ešte by som to povýšil na vyššiu uroveň..podla mna táto vec posúva vec uplne niekde inde a je na vysokom stupni intimného spolužitia. Ale ku tej tvojo naražke 40-ka. Možno že to bolo rozhodujúce že človek sa blíži ku 40 a ked si pomysli na to že už vela času nezostava tak prečo to neskusit.
Inač by ma strašne zaujimala odpoved žien ale pravdivá kde je a u koho nie je orál súčastou intimného života.

pauli 73

nie spravok, to sa nemusí stať každému. ano sex je dôležitý ale treba aj rešpektovať chute aj toho druhého...predpokladám, že manželka odmieta orálny sex od začiatku a teda ak ten oral staviaš tak vysoko na piedestál vzťahu, že si ochotný kvôli nemu zrádzať manželku, nemal si si ju vziať za ženu...a tu zas z toho vyplýva teda predpokladám, že ťa zaujala aj kvôli iným veciam...
na to, že máš blízko k 40tke rozmýšľaš príliš sebecky.

spravok

Čakal som podobné reakcie..že chlapi su svine a pod. nechcel som sa chválit s tým vobec,skor som to myslel ako upozornenie že sa to može stat každému..a že všetko má svoje príčiny..ja sa vobec nechcem s tým sám pred sebou ospravedlnovat. Myslite si že na tu temu sme nedebatovali ale nikdy nebola ochota to rozobrat a povedat rovno prave príčiny odmietaveho postoja..a ani do dneska to neviem ale už ma to nezaujima..potom ked človek nevie príčiny tak začne vymýšlat

aluska

spravok neprajem nikomu nic zle, ale teraz urobim vynimku...dufam ze to ta tvoja zena zisti a opusti ta...fakt by si si to zasluzil..potom zistis aky ma ten tvoj oral cenu

poter78

Som chlap, ale suhlasim s pauli73 . Co si tym dokazal, ze si si nasiel inu, ktora Ti to robi ? Kvoli jednej jedinej veci si zahodil vse ...

rada

A z toho sa postupne vyvija nevera... Nie kazda je ochotna toto podstupit, nie kazda vie prist na chut... Ono je dobre sa porozpravat, ze preco sa jej to neda. Skuste to najprv v sprche, kde si je ista cistotou... aj ty jej... skus najprv svoju partnerku poriesit, inak budes ozaj utekat inam. Ako si sam napisal, co nenajde doma, najde inde.