Pomoc asi mi pukne srdce!!!!!!!

Príspevok v téme: Pomoc asi mi pukne srdce!!!!!!!
smutna333

Pomoc asi mi pukne srdce!!!!!!!

Pomôžte mi asi to už nevydržim..neviem čo mam robit...lubim jedneho chalana noo ževraj aj on mňa už sme spolu 8 mesiacov...ale niekedy sa sprava ako keby mu na mne nezaležalo...spravil to aj včera...mal za mnou prist a neprišiel ani mi nedal vdieť, že nepride ani sa neozval...sice nemam telefon ale tak mohol od niekal,, a teraz neviem či važne nemohol že by nečakane išiel do prace...alebo mu prednejšie bolo niečo ine zblaznim sa s toho neviem o nom nič celu noc som nespala...nemam mu ani kam napisať alebo zavolať...čo si myslite o tom zahrava sa so mnou alebo ma važne lubi len nemohol...len toto sa stalo už viac krat....podotykm ja mobil mam len on nie pred nedavnom mu ho ukradli a na nete nebol ani včera a ešte ani dnes

smutna333

no ahojte bol nakoniec s kamaaratom ktoreho nevidel 2 roky ..ale aj tak ho to neospravedlnuje.už je to vetko v pohode..ospravedlnil sa ..ja som mu dala ultimatum že nech sa spameta..a ked sa nespameta tak s nim končim...som zvedava do kedy bude posluchat....všetky moc pekne dakujem za rady...nech ste všetky štastne držim palčeky...Stastne a vesele sviatky všetkym prajem

smejko0055

Ja mám tiež priateľa, ale toto sa mi nestalo nikdy, že by neprišiel na dohodnuté stretnutie. A keď mu do toho niečo prišlo, tak mi zavolal, že nemôže a čo je vo veci. Stále viem, že kde sa pohybuje a čo bude robiť aj keď sme vzdialený od seba 65 km a vidíme sa len cez víkendy. Ja by som na tvojom mieste porozmýšľala nad vaším vzťahom. Inak zaujímalo by ma kde bol? Už je 18. 12. a toto si písala 15. 12.

lady24

Ako keby som citala svoj vlastny pribeh z mojich -nast cias.:) Ak sa nieco podobne stalo uz viackrat, je to jasny signal, ze pre neho nie si taka dolezita a ak mu do toho prislo nieco zaujimavejsie, dal tomu prednost a neunuval sa dat ti vediet. Ja som zazila presne to iste s mojim prvym frajerom. Ale to som bola este hlupa 16-ka a myslela si, ze je to normalne. Teraz uz viem, ze nie je. Takze ti radim cim skor sa od neho odputat a rozhodne sa neznizuj k tomu, aby si ty iniciovala vase stretnutia. Chlap je ten, ktory ma babu dobyjat. Nikdy nie naopak.

smutna333

no pokusim sa spravit to čo ste mi poradili...ale neviem či to dokažem...dakujem vam....len dufam že s nim dnes budem a budem mocť to skusiť

purblanka

ja som tiež zaľúbená,a tiež prežívam všeličo.Ale muži nemajú radi výčitky.Neboj,bude dobre.Toľko musíš vydržať.Možno,ti sám povie,prečo ti nič nedal vedieť.

purblanka

áno,smutka má pravdu,nechaj ho v neistote.Správaj akoby si, prežila tie 2 dni,či koľko,príjemne.Nedávaj mu vedieť,že sa pre neho trápiš.Nič mu nevyčítaj,a buď milá naďalej,nech si aj on niečo namýšľa.Držíme ti palce.Správaj sa akoby,sa to ani nestalo,a potom nám daj vedieť.