Tiky na ociach ( nadvihovanie obocia vo vypetejsich situaciach - mrkanie obocim)

Príspevok v téme: Tiky na ociach ( nadvihovanie obocia vo vypetejsich situaciach - mrkanie obocim)
plsPomozte

Dobry den, mam 20rokov a mam taky problem, asi polroka dozadu som zo dna na den zacal na sebe pozorovat ze vo vypetejsich situaciach mimovolne mrkam alebo teda nadvihujem obociami, volou sa to da ovplyvnit iba scasti, na nete som si nasiel nieco o tom, pisu ze je to sposobene stresami, v mojom pripade je to divne lebo cely zivot mam stresovy a praveze posledny rok mam obdobie ked mam menej stresov ako po minule roky a nikdy predtym sa mi toto nedialo, preto vobec nechapem preco zrazu...ma niekto podobne skusenosti alebo pozna niekto co to blizsie je a preco sa to prejavuje? budem vdacny za kazdy prispevok alebo radu,,,vopred moc dakujem lebo uz mi to zacina prerastat cez hlavu....

delphia

Bull, neurolog nie je to iste ako psychiater. neurolog lieci ochorenia mozgu, nervov, nervovych drah, miechy.
psychiater lieci psychicke choroby- t.j. dusu

Bull

magnesium som bral posldny cas kvoli mierne zvysenumu tlaku, ale nepametam si zeby niako zabralo teda zby to niako pominulo, skusim este ten Bkomplex, mozno pomoze....a ked nie pojdem psychiatrovi a hadam mi daco predpise co zabere

Bull

no dakujem za radu, ale ja mam nie pohyby viecok mimovolne,,ale obocia,,,a tomuto pohybu predchadza tesne pred tym taky tlak v hlave, ktory vlastne vyrovnam tym ze aj vedome pohnem obociami, teda mrknem nimi...