som asi iny

ovecka83

no mnou smerujúcu otázku si pochopil čiže nejaké to IQ tam bude :) ale aj tak NEVERÍM...to si taky škaredý???či čo? abo si možno nenašiel tu pravú a čo ja viem vravím ....modli sa!!!

ovecka83

hm a ešte niečo: normál ženy nemajú záujem o notorických alkoholikov, workoholikov, gemblerov, kurevníkov,...atď....a panic nie si zaručene, v 30tke tak to určite máš nás za šalených?? neverím že si si ani raz nevrzol. i ked poznala som co mal 28 ale bol dement, čiže nastáva tu otázka..hádaj aká?!

ovecka83

okej no ako by som to jemne a zrozumiteľne..ide o to ako vyzerá tá nadváha a ako sa staráš o svoj výzor viď tvár, ochlpenie, zuby, a aby som nezabudla žena hľadá ako v praveku....či ju dokáže chlap uživiť a aj jej deti...smerujem na vzdelanie a zárobkovú činnosť, v tomto čase dosť podstatná vec, aj keď nevravím že musíš zarábať veľké prachy, ide o to uživiť (uloviť mamuta a nakrmiť, zaobstasať bývanie) jednoduchá matematika vo vzťahoch tak ako si chlapi vyberajú plodne vyzerajúce ženy(nehovorím že s nadváhou, či bez nej pre každého plodnosť predstavuje čosi iné) :)ale hlavu hore, modliť sa a všetko bude

jedna

Ja ta uplne chapem. Tiez mam uz v podstate 30 a prave som sa o tom bavila s mojim prvym ake je to smutne tie vztahy dneska, kde kazdy s kdekym. Pride mi to akoby ti ludia nemali srdce ani (robili vsetko mechanicky len), vytvarali si zavislost na svojich polovickach, ktore udajne "lubia" a mali nejaku hranicu odkedy uz clovek s niekym MUSI chodit, MUSI sexovat, MUSI sa bozkavat a same musi. Nikto nic nemusi, si uplne normalny a mozno aj vynimocny v tomto. To skor ti, co sa do toho tlacia su na zamyslenie. Moc ich nechapem, ale hlavne, ze sa chapu oni. Mne je take chapanie dost vzdialene, jak sa ludia kuskuju na semena, bradavky, vaginy a orgazmy. Je mi ich dost luto. Bud sam sebou, o nic neprichadzas, skor naopak.

theoleander

si obyčajná špina nenávidím Váscelu vašu ansamble
theolander chcel by som vidiet teba ja nehovorim ze som nemal prilezitost sa zoznamit ale nemusim kundy kurevske.ja cam nornalnu babu v najlepsie pannnu neni podnienka ale vyhoda a plus ja som tiez panic a le nevidim problem bordeli su otvorene nonstop ale to ti nechapes asi co myslim a vyzeram normalne 2ruky 2nohy 2 oci penis 16cm auto byt a robim v zahranici dlhe roky naaaaano 1.90cm 135kg houk

pravdaaaa

ja neviem, mne sa ten,,TUZIACI,, vôbec nepozdáva ja by som si nanho dávala pozor,a to že je panic vôbec neverím, to mu fakt iba 15 ročná hlupana môže naletieť, staršia určite nie

lochneska

tuziaci: No ked to tak čítam, celkom sa mi páčiš :) Myslím že by sme si mali čo povedať ... ak chceš napíš mi na mail lochneska@azet.sk alebo lochneska@atlas.sk
človek nikdy nevie kde ho stretne šťastie :)

hormon

a suhlasim s Fionou ! ziadne kurvince!!! chces to prvykrat robit so zenou ktoru ani nepoznas a vystriedala cely okres ??? myslím že nie, vo veci ohladom sexu sa riad podla seba, no tuto moznost neodporucam, vazne...