som asi iny

tomylee

Majova odpoved sa dala normalne precitat, neviem s cim ma t333 problem.
Tuziaci, nie je to o vahe ! Ja vazim raz tolko co moja polovicka a da sa to :) len nesmiem na nej lezat :D Je to o tom, aky typ baby si najdes a cim ju zaujmes a ver mi, vaha je to posledne co by Ta malo trapit. Urci si kriteria, hodnoty a ciel, aky chces dosiahnut a ono sa to podda. A hlavne ako tu uz bolo pisane, treba chodit von, sportovat, tam sa da stretnut kopu skvelych ludi, tak verim, ze casom sa aj Tebe podari toto zdolat a pak uvidime od Teba temy s nazvom " Co kupit frajerke na vyrocie ? " :D

majo 88

tuziaci: ja ti dam radu zacni so sebou nieco robit poloz si otazku mas 30 nemal si babu chces cakat este dalej a byt stale smutny z toho chod do posilky zacni na sebe makat zacni behavat nemusis nejak vela zo zaciatku pomalicky vecer menej papaj lepsie sa stravuj ziadny mekac a nic takeho zacni sa viac oseba starat lepsie obliekat a zacni viac citat vies lebo casom budes mat super postavu to mi ver ale ked otvoris usta tak si kazda pomysli lebo ty mas uz viac rokov ako napr 18 rocny chalni ktori mozu mat 15-16 rocne pipenky ktore tiez su neni vychovane no ako ktore ale normalna dospela zena mudra ta si da zalezat aj natom ako sa spravas a rozpravas tak prichadza coskoro novy rok pozri sa na seba do zrkadla a povec si ze najdem si babu a budem na sebe makat a uvidis ked budes na sebe makat tak si najdes aj zenu a este ak mas nejake zdravotne problemy tak su aj ine sporty a urcite sa najde aspon jeden ktori budes moc robit len sa nemozes nato vykaslat a vyhovarat ak sa nato vykasles tak sa na teba vykaslu aj zeny budes stale sam tak vela stastia

tuziaci

dakujem za prispevky ked som vydrzal cakat 30 rokou vydrzim este dalsich 30 snad sa postasti :)a ked mie zostarnem v dome dochodcou :(srandujem

aluska

podla mna si vobec neni iny...len niektore baby az prilis pozeraju na zovnajsok, este horsie ked pozeraju na bankovy ucet..nic si z toho nerob..urcite si najdes taku ktra ta bude velmi milovat...je videt ze ty si dobry chlap...

editka555

Ja si osobne nemyslim, ze je problem vo vahe alebo vyuzore ale v tom, ze asi spoznavate malo ludi, nechodie casto vonku medzi ludi. Aspon ja mam skusenosti len s takymi ludmi(mozno sa u vas mylim). Napr. ja si nemyslim taktiez ze trosku nadvaha je problem....ked si niekto porozumie a zalubi sa aj tak "oslepne"...skor by osm ti poradila chodit viac von s opacnym pohlavym. Ínac ta normalne obdivujem, ze tak dlho bez zeny si dokazal zit, ved ja nemam nikoho uz tak cca pol roka a proste uz mi sibe z toho, neskutocne tuzimpo laske a ona nikde :(

jeanny

tak dakujem za vysvetlenie :)
asi nejsom ten typ, mozno ten moj perfekcionizmus ale zas nemyslim ze mam az take naroky
a zase naco taky polovycny vztah - to ja uz bud alebo