Laska boze laska.... Kde ta ludia beru ....

Príspevok v téme: Laska boze laska.... Kde ta ludia beru ....
ada7521

Snivam o laske a ked pride predsa sa jej vyhybam ... Tak tato veta mna pekne vystihuje. O mesiace ma 19 rokov. Este som nikdy s nikym nechodila , ak neratam jedno obdobie, ktore je za mnou . Nevyslo to kvoli dialke. Mozno keby ja velmi chcem tak to ide .. ale .. Uz X krat som bola s dakym chalanom na kave alebo tak .. Dokazem vypocut, porozpravat sa.. Ale este sa mi nestalo aby som sa skutocne zalubila. Aby som chcela aby sa nase stretnutia opakovali viac krat . A je mi divne potom vysvetlovat , Vies buddme radsej len kamosi , ale nechap to zle.! Pochybujem , skutocne pochybujem, ze niekedy budem zalubena. Som narocna??? Chcem vela?? Vzdy najdem dake chyby ktore mi vadia, nieco co mi proste nesedi .. Ano ano ani ja nie som bezchybna. Strasne tuzim prezivat lasku , citit to , ze toho cloveka milujem . Nezakladam si vyslovene len sa krase , ale nikdy ma fyzicky nepritahovali,neocarili, necitila som to chvenie, teda to co bolo doteraz .. Skutocne chcem vela??? Preco ma milion mojich rovesnicok , aj mladsie baby frajerov, neriesia nic, len lubia. A ja vzdy utekam , nikdy sa nezalubim ... Vzdy sa moje srdce uzavrie, obrni . Mozno aj preto ze nemam za sebou ani sexualnu skusenot na ktorej mi zalezi ... Som nezrela?? Nenormalna?? Co mi je?? Preco neviem citit lasku??? Chapete?? Ani by som sa nedivila keby nie.. Lebo uz sa aj ja prestavam chapat .... A nici ma to ...................

alzbee

lost: akurat dnes som sa stretla s kamosom, ktory bol tri mesiace v Los Angeles a hovoril mi, ze tam k cloveku pristupi hocikto cudzi a nadviaze len tak rozhovor:))

lost

ah marja - prave mi to nedalo a popytal som sa kamosov, zevraj napriklad aj v nemecku vo vacsich mestach su ludia menej vyrecny, mozno viac ako tu, ale zevraj sa neda len tak s niekym rozkecat. - udajne cez vikend lahsie, lebo idu z krcmy :D

I ked to urcite zalezi aj na atraktivite zacinajuceho ukecavaca + na nalade obeti :D

neviem preco mam ten pocit ze v amerike sa najlahsie rozkecava/ukecava(ako to znazvat 'chat up') nahodny clovek :D

jeanny

s tou komunikaciou je to bieda...ja som tiez sice taky asocial ale ked ma niekto jasny zaujem komunikovat dokazem aj ja kecat o vsetkom. ale skor mam pocit ze ludia so mnou zaujem komunikovat vobec nemaju :)stakymi potom tazko, ked sa citim ze ich otravujem tak som racej ticho:( ja neviem ale niektori sa tvaria ako by to nepotrebovali alebo sa dokazu bavit len o vaznych veciach, v ramci, skoly/prace
a ta komunikacia mi fakt v poslednej dobe chyba, preto furt trcim na forach a otravujem aspon anonimne

ah marja

tie percenta.. to je sice pekne ale nespoliehal by som sa na to. Kazdemu je sympaticky njekto iny a vela tam hra aj osobnost, nje len fyzicka krasa.
U mna to funguje takto : Baba krasna+hlupa = skareda ovca, Baba pekna + osobnost+nje ovca :D= kraska ako hrom. a este baba krasna+mudra+dokonala+ same plusy = terajsia partnerka :P.
A k tej komunikacii.. dnes som bol na jednom pohovore a normalne sa ti mi prihovoril jeden typek .. bol som poteseny a pokecat sa dalo o vselicom, takze tu zalezi na ake obyvatelstvo clovek narazi .. mozno, ze v zahranici je vjac vyrecnych ludkov no slovakov by som nezatracoval ;).

jeanny

no ja tiez zrovna nezapadam do priemeru :)) ved ak by som zapadala tak tu asi neriesim ze som sto rokov s nikym nehodila a nesom schopna niekoho si najst:)
co uz, niektorym proste neni sudene zit ako priemer, vacsina...nakoniec aj tak to musi byt nuda

fgf

jeanny, ja nie som prave reprezentativna vzorka typickeho muza, cize kludne mozes byt divna, ja uz som sa s tym zmieril :D

lost

uhlie - no ty ako keby si cital moje myslienky... s tym zahranicim si to krasne vystihol... a to som si myslel ze som jediny tuzemec ktory ma s tymto problem :)

uhlie

Mne sa tiez zda, ze niektori ludia su dost asocialni. Dokazem sa pobavit s hocikym o hocicom, ale som si vsimol, ze to funguje vacsinou asi len v zahranici. U nas ked skusim oslovit niekoho (ked ma nudi cakat niekde v cakarni, alebo na zastavke), tak tych ludi vacsinou nenapada ziadna odpoved a ked, tak len nejaka nezmyselna kravina. U nas vacsinou ludia dokazu komunikovat, len ked niekoho urazaju, alebo ohovaraju. A to som si vsimol aj v v nasich televiziach. Moderatori nedokazu nic povedat, ak to nemaju niekde napisane. Niekedy si tu pripadam, ako v praveku.