Laska boze laska.... Kde ta ludia beru ....

Príspevok v téme: Laska boze laska.... Kde ta ludia beru ....
ada7521

Snivam o laske a ked pride predsa sa jej vyhybam ... Tak tato veta mna pekne vystihuje. O mesiace ma 19 rokov. Este som nikdy s nikym nechodila , ak neratam jedno obdobie, ktore je za mnou . Nevyslo to kvoli dialke. Mozno keby ja velmi chcem tak to ide .. ale .. Uz X krat som bola s dakym chalanom na kave alebo tak .. Dokazem vypocut, porozpravat sa.. Ale este sa mi nestalo aby som sa skutocne zalubila. Aby som chcela aby sa nase stretnutia opakovali viac krat . A je mi divne potom vysvetlovat , Vies buddme radsej len kamosi , ale nechap to zle.! Pochybujem , skutocne pochybujem, ze niekedy budem zalubena. Som narocna??? Chcem vela?? Vzdy najdem dake chyby ktore mi vadia, nieco co mi proste nesedi .. Ano ano ani ja nie som bezchybna. Strasne tuzim prezivat lasku , citit to , ze toho cloveka milujem . Nezakladam si vyslovene len sa krase , ale nikdy ma fyzicky nepritahovali,neocarili, necitila som to chvenie, teda to co bolo doteraz .. Skutocne chcem vela??? Preco ma milion mojich rovesnicok , aj mladsie baby frajerov, neriesia nic, len lubia. A ja vzdy utekam , nikdy sa nezalubim ... Vzdy sa moje srdce uzavrie, obrni . Mozno aj preto ze nemam za sebou ani sexualnu skusenot na ktorej mi zalezi ... Som nezrela?? Nenormalna?? Co mi je?? Preco neviem citit lasku??? Chapete?? Ani by som sa nedivila keby nie.. Lebo uz sa aj ja prestavam chapat .... A nici ma to ...................

beskyd

:D no jasne, ked povies ze mas 30 a este si nemal zensku, mas nick "zufaly", bojis sa vysmechu, ach jaj.. hotove afrodiziakum pre zenske, urcite hned po tebe skoci 10 alfasamic rovno z narucia nejakeho borisa kollara:))) ale dobre, chapem ze sem pisu ludia s problemami tak skusim poradit, pocuj, ak sa este dalsich 30 rokov budes predstavovat zenskym ako zufalec tak ani v 60tke nebudes mat babu, pripadne mozno nejaku chuderu alebo nejaky taky typ co ta bude chciet este viac zasliapnut. porozmyslaj o tom co zenske pritahuje, vsimaj si svojich schopnejsich kamaratov, ake vlastnosti maju ti co maju vela zenskych a vezmi si priklad ak tak velmi tuzis po vztahu. hlavne si najdi dobru pracu, (lepsie podnikat), cvic a bud vyrovnany sam so sebou, to je dolezite a dost je to vidno aj ked si mozno myslis ze nie je.

info.

asi truba- zmen si nick, lebo zufaly nie znie moc dobre. Je to take ze beries kazdu, lebo musis. Mna by uz len to dost odradilo:)to len ako rada

asi truba

baby az sa chcete zoznamit ponukam sa :)mam skoro30 a tiez by bolo nacase zalubit sa este som nemal vazny vstah ak ma neaka zaujem sa zoznamit poslite mi rp na moj anonymni nick na pokec zufaly1980 potom vam dam moj orygos nick nebudem ho tu hadzat na sklo aby som bol tercom vysmechu pa

beskyd

no, toto scasti chapem:) skor nechapem tu vacsinu ktora vlezie do vztahu s kymkolvek. raz som hovoril kamosovi ze bracho, za poslednych 5 rokov som mal nieco ako rande s 5 zenskymi ale ani s jednou sa mi nechcelo viac stretnut pricom 4 boli v zasade ok, ziadne ohavy ani trubky.. ale nepotreboval som ich pritomnost. ale este mi nenapadlo sa kvoli tomu trapit, v tomto nechapem tento kvaziproblem.. to ze vidis nejaku normu okolo ale ty vec vnimas inak neznamena ze si vadna, ale ze si vacsi individualista ako ta masa kolo teba. ja viem, asi chces byt akceptovana kamoskami ktore striedaju chlapov kazdu chvilu, ale potom si musis sama ujasnit ci chces viac tu akceptaciu a zahras pred nejakym somarikom ze ho lubis a pojdes do toho, alebo ci chces viac ist podla seba samej a najst partnera hoci v 25tke ked ti to bude vyhovovat vnutorne. okrem toho, take city a chvenie pri zalubeni su aj tak na skodu:) vo vztahu ma navrch ten kto miluje menej, je menej zavisly na druhom pricom ten druhy sa snazi, obetuje, trapi a ten viac chladny si moze v zasade robit co chce.

jeanny

k tym chlapom...oni sa fakt zamiluju, a vydrzi im do sakra dlho...mam stym nejake skusenosti:) ono je to asi trochu ina laska ale nie len taka aku myslis:)

lost

jeanny - "nechapem ako sa mozu najme chalani tak rychlo a skoro do kazdeho zamilovat"
otazne je ci su naozaj zamilovany, alebo ci to nieje nieco ine :D

lost

Neprirovnavaj sa k okoliu, si unikatna a zijes svoj vlastny zivot, to ze sa ostate zalubia v 16 to je ich vec.
Ako si pisala, snivas o laske, co je zaciatok, a ver tomu ze sa to ten sen raz prenesie do reality, lenze donutit sa k tomu tiez nebude ziadna vyhra, kedze to bude mat vysoku pravdepodobnost krachu, cize ak ich sama odmietnes pri tom prvom stretnuti, tak asi nestoja za nic viac.

"Skutocne chcem vela???" nechces vela, prave naopak, vies presne co chces, chces lasku ktora bude ako v tom sne a nie hociaka len tak z donutenia, alebo z nudze, alebo ze ostatny u maju a skor ci neskor sa ti to podari, a potom to bude naozaj stat za tu namahu a trpezlivost :)

jeanny

ja som toto riesila tiez asi od 18. a to som este netusila ze to budem riesit dalsich 5 rokov! stale nikoho nemam, semtam sa s niekym stretnem ale presne ako pises - z mojej strany tam nic nieje, ak ked je mily proste neviem si snim nic viac predstavit. to nema potom vyznam taky vztach. nechapem ako sa mozu najme chalani tak rychlo a skoro do kazdeho zamilovat