Laska boze laska.... Kde ta ludia beru ....

Príspevok v téme: Laska boze laska.... Kde ta ludia beru ....
ada7521

Snivam o laske a ked pride predsa sa jej vyhybam ... Tak tato veta mna pekne vystihuje. O mesiace ma 19 rokov. Este som nikdy s nikym nechodila , ak neratam jedno obdobie, ktore je za mnou . Nevyslo to kvoli dialke. Mozno keby ja velmi chcem tak to ide .. ale .. Uz X krat som bola s dakym chalanom na kave alebo tak .. Dokazem vypocut, porozpravat sa.. Ale este sa mi nestalo aby som sa skutocne zalubila. Aby som chcela aby sa nase stretnutia opakovali viac krat . A je mi divne potom vysvetlovat , Vies buddme radsej len kamosi , ale nechap to zle.! Pochybujem , skutocne pochybujem, ze niekedy budem zalubena. Som narocna??? Chcem vela?? Vzdy najdem dake chyby ktore mi vadia, nieco co mi proste nesedi .. Ano ano ani ja nie som bezchybna. Strasne tuzim prezivat lasku , citit to , ze toho cloveka milujem . Nezakladam si vyslovene len sa krase , ale nikdy ma fyzicky nepritahovali,neocarili, necitila som to chvenie, teda to co bolo doteraz .. Skutocne chcem vela??? Preco ma milion mojich rovesnicok , aj mladsie baby frajerov, neriesia nic, len lubia. A ja vzdy utekam , nikdy sa nezalubim ... Vzdy sa moje srdce uzavrie, obrni . Mozno aj preto ze nemam za sebou ani sexualnu skusenot na ktorej mi zalezi ... Som nezrela?? Nenormalna?? Co mi je?? Preco neviem citit lasku??? Chapete?? Ani by som sa nedivila keby nie.. Lebo uz sa aj ja prestavam chapat .... A nici ma to ...................

emira

Ale pride, ved ti pisem. Uzivaj si slobody, kym mozes, tie 16tky riesia kadejake problemy s antikoncepciou a podobne, toto ti treba? Moja mamka sa vydavala ako 18 rocna (nemuseli sa brat) a dnes vravi, ze si ani nepamata na to, ked bola dievca. Lebo vzdy bola len manzelka. Viem, ze teraz ti to znie tak o nicom, ale neskor si na mna spomen.

ada7521

bojim sa ze to nikdy nepride... ze nikd y nepocitim lasku .. Fakt skoro kazdy vmojom okoli niekoho ma, lubia sa, spolu sa tesia, spolu smutia.. A ja stale riesim ani vlastne neviem co. :( nechapem baby ktore sa zalubia napr v 16 a v pohode funguju aj viac rokov, poznam take,, Ja ked som mala 16 som absolutne po vztahu netuzila.. A niekto to v tom veku dotiahne pomaly do svadby :) To je fakt strasne zvlastne.. A ja vnimam vsetkych chalanov ako kamosov.

emira

Co by si mala lutovat? O nic neprides, ver mi. Len s tym ako budes starsia, to bude krajsie.
A lepsie je sa nezalubit, ako neopatovana laska. Ja som v tvojom veku tiez vela randila a kde nic tu nic. Ziaden sa mi nezdal vyhovujuci.

emira

V tvojom veku to je absolutne normalne. Ako by si opisovala mna ako 19 rocnu. Ja som sa velmi zalubila "az" ako 21 rocna, milujem toho muza velmi prevelmi a uz je mojim manzelom:) Vsetko pekne este len pride, mi hovorievala mamka a mala obrovsku pravdu. Dockas sa aj ty, neboj. A radsej byt prieberciva ako otehotniet s prvym, co pride do rany...