Chcem odist s vysky

Príspevok v téme: Chcem odist s vysky
fgf

Chcem skoncit s vyskou po prvom semestri a vratit sa o 1-2 roky a ist odznova od nuly, lebo teraz nie som v stave to zvladnut(vela dovodov..) no matka mi to nedovoli a hovori, nech sa ucim. Ale co mam robit ked to nedokazem? To mam ist za psychologom, aby mi dal potvrdenie, ze fakt nie som v stave sa momentalne ucit, ci co? Ale zase potom ako by na mna okolie pozeralo, ze za psychologom som musel ist...

fgf

No lebo tym, ze by som si dal pauzu by som sa toho zbavil a nikto by sa nemusel dozvediet, ze mi nieco vobec bolo. Nechcem byt ciernou ovcou medzi blizkou rodinou, ked nemusim.

fgf

Preco automaticky predpokladate, ze som dievca? To chlap nemoze mat psychicke problemy? A nie je to zbabelost, tebe sa to hovori, ty nevies co to je mat vazne psychicke a fyzicke ochorenie.

alzbee

Osobne si myslim, ze malokomu sa chce po dlhsom case nestudovania ist na vysku...byt na tvojom mieste, tak sa posnazim preliezt tymto skuskovym aspon na Ecka, a popritom si hladat pracu. A az ked budes mat istu pracu, tak potom teda nechaj skolu tak...lebo moze sa stat, ze odides zo skoly, pracu si nenajdes a budes iba doma hnit :D :D kdezto takto, ked clovek studuje, tak ma pocit, ze aspon nieco v zivote robi...

swistica

zdrhnut z vysky ked nie je dokonceny ani prvy semester je cista zbabelost. Na mieste tvojej matky by som ti o ten rok nedala ani cent a nechala ta riadne makat, nech vies co je to platit vs. Aspon by si sa poucila z lajdactva.

MMMaruska

si dospelá a ak si myslíš že na prácu sa budeš vedieť sustrediť tak kašli na školu a potom prídeš na to že ju potrebuješ a urobíš si ju, ale bude po tvojom, ak myslíš že to tak bude dobré urob to. ALe neodís zo školy a nevrát sa domov "k mame", neviem si predstaviť kedy sa potom osamostatníš. A ked si budeš sama na seba zaráať mama ti na to nemá čo povedať.

Ale na druhej strane, tvoja mam vie čo hovorí: je lahšie študovať ako pracovať, predsalen... :)