Ako na angličtinu

Príspevok v téme: Ako na angličtinu
miamala

Ahoj
Veľmi by som sa chcela konečne naučiť po anglicky. Slovíčka sa bez problémov viem naučiť ale neviem stále dať dokopy vetu. Tak aj známky v škole som vždy nejak vylepšovala písomkami zo slovíčok. Ak máte nejaké rady ako sa dobre učilo Vám tak budem rada. Viem že najlepšie je vycestovať ale takú možnosť bohužiaľ nemám.

miamala

Ja som už skúšala aj sugestopedický kurz a nič. Pán čo tam so mňou chodil po mesiaci učenia odišiel pracovať do Afriky a to má 60rokov a dnes mi písal že sa tam úplne v pohode dohovorí. Tak som taká nahnevaná že mne to nedalo nič len pár nových slovíčok.

zuzic

sak nie sme idealne. vidis uz je to tak...nam bola dana logika inym jazyky...ja som skusala to zlepsit ze som pozerala anglicke filmy, skusala par takych aj citat clankov (pre male deti:))) aj vselico ale jednoducho nic nepomohlo tak som sa s tym zmierila ze jednoducho na to nemam nie som na jazyky a basta:) ale taka chemia a matika:) juj to je uz ina pesnicka:))

miamala

zuzic som presne ten typ čo ty matika, fyzika presne ako hovoríš dokonca som aj s technických predmetov maturovala všetko za 1 a anglina 4 aj to mi dali asi z ľútosti

alzbee

Malo by pomoct aj citanie anglickych knih. Ale nezacni citat nejaku 500stranovu :D :D zacni s nejakymi jednoduchymi,co nemaju vela stran.

zuzic

no ja sa napriklad mozem anglinu len biflit:) som jednoducho logicky typ- matika, chemia, fyzika...toto mi vobec nejde najviac sa nabiflit slovicka ale dat dokopy casy a tak tak to neviem:))kazdy je na ine nadany...