svaly

fenix1

pre muzov
ja som sa vyjadroval k tej hlupej otazke co dala lucka 1555.a denz tiez.na otazku kiwi nikto z nas nereagoval,lebo staci citat starsie temy,kde je vsetko velmi podrobne vysvetlene a nikto nebude kazdemu novemu dookola vypisovat to iste.
som rad,ze si sa vyjadril/a k teme ako vzdy.
ak mas problem,chod sa vysrat

pre "muzov"

denz: ak sa neodkazes vyjadrovat na adresu zien ako inteligentny clovek,tak zalez spat do jaskyne a neotravuj a ty fenix sa tiez vyjadruj k veci

lucka1555

prosim vas
chcela by som vediet ci sojova omacka(vegeta)je vhodna pri budovani svalstva?a aj pri viac menej chudnuti?mam z nej cudny pocit...neviem ci je zdrava a dobra pri chdunuti a budovani svalstva

dakujem.

popoluska18

mne sa stalo to iste. cvicila som na stepperi pravidelne, ale na velkej zatazi a tiez mi narastol zadok. :-) teraz cvicim na rotopede na najlahsej zataži, sledujem si tep, tak dufam, ze trochu schudnem

Nikol444

Je to normalne. Ja cvicim pravidelne uz 4 roky a stava sa ze to prezeniem a potom mam dost vypracovane nohy...Staci robit aerobne cvicenie- to znamena napr steper si daj na najlahsie a naslapuj rychlo nie az dole ale tak stredne. popripade beh, v lete turistika a podobne...bike neodporucam. Nohy uz potom na stroji neposiluj, staci ti steper. Nezabudaj, ze az po 30 min sa ti zapne telo na system spalovania...A cim dlhsie budes na steperi, tak tym dlhsie budes spalovat a nie naberat svalovu hmotu . Aspon mne tak povedali vo fitku :)