Abnormalne veci a ja

Príspevok v téme: Abnormalne veci a ja
LadyHeidy

Moj problem vlastne trva uz od detstva. Byvali sme v panelaku. Mala som vlastnu izbu, kde som aj spavala. Sice som sa velmi bala sama spavat. V noci som citila, ze v izbe nie som sama, ze pocujem dychanie niekoho cudzieho. Velakrat som zaregistrovala aj pohyby, take jemne, letme. Budila som sa casto na to, ako sa ma niekto dotkne, pohne s paplonom.
Dokonca som raz v noci zhodila vazu zo stolika na chodbe, a vtedy som sa akoby prebrala a nevedela som, ako som sa tam dostala. Velmi som nehovorila o tom, lebo mama ma zrusila, ze vraj si to namyslam a nemam pozerat rozne filmy a serialy...
Ked som mala jedenast, odstahovali sme sa. Moje problemy sa nejako extra neobjavovali. Ked som mala trinast, bola som skoro celu noc sama. Nasi isli na letisko pre sestru. Pocula som kroky po schodoch, buchotanie v podkrovi. Odvtedy v podstate nic extra. Az do poslednych tyzdnov.
Uz len ked pomyslim na to, ze by som mala ist spat, srdce sa mi rozbusi. Chodim spavat neskoro, okolo jednej rano. Zhasnem svetla, a to hrobove ticho. Mam pocit, ze sa na mna niekto pozera. Ze je tu niekto so mnou. Ked zavriem oci, mam pocit, ze ten niekto sa stale ku mne priblizuje. Pocujem rozne zvuky, mam neskutocne pocity, ze je niekto v izbe. Niekedy sa mi podari od strachu zaspat, niekedy nespim vacsiu cast noci, lebo mam strach. Ked zaspim, mam hrozne nocne mory. Stale utekam, vidim hrozne veci, je tma, krik, atd. Dokonca som sa pred dvoma dnami zobudila na to, ako mi zhasol niekto lampu. Zobudim sa a nikde nikoho, tma. Tuto noc, som si zobrala periny a spala som s maminou. A tuto noc to urobim znova... bojim sa spat. vsade... stale ma ten srach prenasleduje.

maria15

poslednú noc,ako som tam spala,mi mama doniesla sv.sviečku a sme posvätili aj vodou,celú tú poslednú noc som mala zapálené svetlo a už bol kľud..teraz neviem,či zabralo len to svetlo a telka,alebo už to posvätenie.doma už bolo všetko ok..jediné,čo mávam občas také sny zlé,ale to raz za čas.a keby si mala psíka pri sebe? podpora.. teda ak by neštekal..

LadyHeidy

Nie, nevyvolavala. Ale chcela by som v blizkej buducnosti skusit s doskou, pomocou kt. sa da komunikovat s "duchmi".... neviem si spomenut presny nazov....
len kde ju zohnat a s kym???

LadyHeidy

Ja cez den ale aj napriek tomu skoro nespim, lebo nemam kedy...
Ked je volno, tak sa mi aspon nad ranom podari zaspat, ze to dospim doobeda aspon, ale poobede nezvyknem spavat.

Lost: skusala som sa uz prihovarat...ked som bola naposledy doma, bola som chora, mala som zavrete - konkretne privrete dvera na izbe a bola som pod perinou, zrazu divne zvuky som pocula... akoby tie dvere robili isty pohyb. citila som nieciu pritomnost... aj moj pes stale steka, pritom nie je na co. stale skuci do prazdna....
mam z toho strach a zimomriavky, ked si spomeniem ze v tej danej situacii som sama na to... ale ked sa v nej naozaj ocitnem, tak mam pocit, ze to nevydrzim...

maria15

lost:myslíš,že na kamerách by bolo niečo vidieť? to je skôr len energia..nie je to hmotné.. energia stále bola a bude a nedá sa nijako zničiť.tá oná energia,čo ju otravuje,by za normálnych okolností mala odísť.nevyvolávala si niekedy duchov?

lost

alebo co tak skusit si dat tie stuple do usi? popripade nejake tie veci na usi, co uzoluju zvuk a nieco na usi co izoluje svetlo/pohyb, ked sa clovek nevie premoct zatvorit oci, +zamknut dvere, zatvorit okna, cize by si mala istotu ze NIE JE ziadny pozemsky sposob, aby sa ti tam niekto dostal a nieco robil.

lost

povedz im ze nech ta nechaju na pokoji, normlane ze "hej ty ten duch tam, uz mi daj pokoj, daj vediet co chces a chod strasit niekoho ineho"...

alebo skus to proste ignorovat, totalne to ignoruj, ak je to naozaj duch mozno ho to prestane bavit, nedaj mu dovot aby pokracoval..

ktovie ci to je naozaj duch.. dal by som si do domu kamery, prestal by, duchovia nemaju radi dokazy :)

maria15

hm,tak to je blbé,že spíš cez deň,lebo potom si v noci o to čulejšia a všetko si "všímaš"..ale chudinke ti nič iné ani neostáva :( len spať cez deň,do kým sa to neukľudní.
a vysvetlenie je zrejme také,že niektoré duše proste nemajú pokoj a sú tu na zemi veľa také zblúdilé duše.(sú to aj duše,čo zomreli násilnou smrťou).preto vravím,že treba dať na omšu,aby mali kľud.

LadyHeidy

Ja viem ake to je... a je to ozaj hnusny pocit. Ja som si pustala mp3ku, ale mala som hrozny pocit, proste som nedokazala mat v usiach sluchatka, pretoze som sa casto mykala na to, ze citim ako mi niekto prechadza paplonom...

maria15

a ináč hrobové ticho do toho je hnusné,počuj,skús si zapnúť rádio po tichu,aspoň nebudeš počuť zvuky..na zaspávanie sú super:Jemné melodie..heheh odporúčam,bo aj ja si ich púšťam,keď neviem zaspať.

LadyHeidy

Mam sestru, ale ta je vydata a zije v Trnave. teraz na sviatky je doma aj so svagrom...
Ked som spala u maminy, bolo to lepsie, ale aj tak ten pocit nezmizol. Ja nespim poriadne, som z toho unavena. radsej spim cez den ako v noci, pretoze v noci stale nieco pocujem, citim, atd...
Maria15, mne sa takisto vela "nevysvetlitelnych" veci stalo... a dodnes neviem ako... Ale niektore musime proste prijmut, bez toho, aby sme vedeli preco...