tehotna a nevolnost

bibba

akoze v pohode. nebudem sa kvoli tomu predsa zabijat. ale mrzi ma to, ze to muselo takto dopadnut. a stalo sa to uz mnohym babam a zenam, potraty sa robia denno denne a tu tieto mudrlantky ma vobec nezaujimaju. ako keby som sama nevedela, ze som spravila chybu, take veci sa proste deju, bohuzial. bude to pre mna ponaucenie. a tu to vsetci pochopili tak, ze som stretla niekoho asi nahodne v meste a hned sa s nim vyspala. nie. poznam sa s tym clovekom uz roky, mozno 5. a az minule sme sa spolu nahodne vyspali. ti, co ma xcu sudit, nech sa radsej nestaraju. ved raz sa to moze stat aj ich dcere. takze zbytocne reci maju vsetci.

aluska

a zabudla som podotknut ze sa nechranenym pohlavnym stykom prenasaju rozne ochorenia
napr obycajne kvasinky, ktore trapia pomaly kazdu druhu zenu a dalsie vazne pohlavne choroby, snad nemusim menovat

aluska

suhlasim s darikou

bibba neviem co viac mam o tom vediet, chalan to dal do teba (neviem preco si mu to dovolila), nemilujes ho, si nezodpovedna,escepelle si neuzila

takto budes velmi rychlo tehotna...treba sa torchu uvedomit
alebo je lespie setrit 300eur na potrat? ani to neni sranda, kedze je to dost velky zasah do maternice a zena za to moze niest nasledky

darika

bibba
tak teraz len dufaj,ze nie si tehotna.A mala by si sa k veci postavit trosku zodpovednejsie a nie,ze jeden chalan sa do teba...,nie si zamilovana,chalan sa nevie ovladat,nechces byt tehotna,ale v zapati napisat,ze je to zabitie.Takto by sa dospela zena spravat nemala.A uz toboz vypisovat,ze chalan sa nevedel ovladat.Netreba hadzat vinu na neho.je to aj tvoja chyba.Daj si na to pozor a drzim palce,aby to dobre dopadlo.Budes snad vediet do buducna.