Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

ssssaaaaaaas

čLOVEK MOZE BYT NA MNOHO MIESTACH , SPOZNAT x NOVých ludí ale.... Pokial z vasho srdca nie a nie zmiznut ten jeden tak je to večný boj so sebou samým . Viem o čom hovorím!

Barbinqa

ja to poznam ale to ta urcite prejde vies cas lieci vsetko hlavne neplac doma do vankusa a bud s kamaratmi na rôznych part alebo sa nejak odreaguj proste zhrniem to rob nieco pricom uplne vypnes a uzijes si to a vsetky spolocne veci jednoducho vyhod! a skus neporovnavat viem je to tazke ale ked chces byt este niekedy stastna tak to hod za hlavu a kasli nanho je strasne vela dobrych chalanov na svete a on urcite nebol pan dokonaly P.S.: dufam ze to zvladnes :D .

lejlaa

Ahojte, aj mna trapi moj ex.Boli sme spolu 8 rokov, pomerne stastni, plnanovalia budovali si nasu buducnost.Az do marca tohto roka, kedy som spoznala niekoho ineho.Je to fajn clovek, od juna sme spolu, ale stale ked citim neistotu utiekam sa k mojmu ex, ci uz myslienkami, alebo som ho parkrat kontaktovala. Velmi chce,aby som sa vratila.Aj ja by som chcela,ale najhorsie, co mi v tom brani, je to, ze to vedia vsetci znami aj nase rodiny. Neviem si predstavit prist k jeho rodicom na navstevu a tvarit sa, ze sa nic nestalo. Niekedy si pripadam, ze som chora, ze takto stale uvazujem.Ved sa zahravam s obidvoma.Tak sa snazim nemysliet na to, ze to vedia ini, ze to casom prejde a budeme s ex spolu opat stastni, ze aj rodiny na to zabudnu, pretoze domov casto nechodime, zijeme v zahranici. Ale potom opät pridu myslienky, ze to nezvladnem.Netusim, co sa so mnou deje a co mam robit.Je to hrozne....

misshel

waau tak to je super, gratulujem:) a v akom meste len tak zo zvedavosti:)...ja mam celkom okey,makam ako fredka :D...ale snazim aj kustik leta uzit:)..juuj a hey :D...pisala som tam tiez, nejak ked uvidim podobnu temu tak neviem, ale taha ma to napisat :D...je nas vela s podobnym osudom, tak preco sa nepodelit o skusenosti, ako to zvladat vramci moznosti :)

nezabudnem

Noo mam sa celkom fajn.....zmaturovane, prijata na VS tak si uzivam leto a volno ..:)A ci je vsetko uz ok .......neviem snad hej :))a co ty ??? Inak nie si nahodou v teme vedla, takej dost podobnej........

misshel

jeeejo ahooj...jasne ze si pamatam :P...hehe tema skoro zapadnuta pavucinkou :D...coo ako sa mas? uz je vsetko ako ma byt?:P