Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

nzabudnem

ahooj noo hej je to lepsie ze neviem o nom nic, aj ked zo zaciatku mi to prislo priam sialene ze nenapisal, ze uz tu nebol kvoli mne , tak ako mesiace pred tym ... Ze uz ho nezaujima ako sa mam , co mam nove, co ma trapi , co tesi ... Ze uz nic z toho nie je ! Trvalo to dost dlho , kym to prebolelo,a aj teraz mi to niekedy pride take divne ze je tu a nic, ale citim ze som pripravena zazit znova nieco //pekne// z najhorsieho som vonku...:) Chcem aby mi bolo dobre, ved kvoli chlapovi sa mesiace trapit a plakat neoplatii..:) Spominat , trapit sa a premyslat co mohlo byt inak a nie je , nema jedoducho vyznam ... Clovek to len musi pochopit..a prijat :) A citim ze som odvtedy viac dospela!! to JEDNOZNACNE :)

misshel

ahoj:)...no ani mi si teraz nepiseme a som fakt rada uprimne...myslim,ze az vtedy napise ked sa rozidu :D...aale neriesim,to s tou kamoskou si zabila trefne:D...asi vtedy ked oni maju problemy alebo nieco podobne....kapitola sama o sebe....no a s tym pisanim takisto....som si hovorila omg ako som mohla ja nieco take napisat a to nie som moc romanticky typ ani...sama sebe som si pripadala cisto trapossky:D...ale vtedy to jasne clovek vnima inak:)...normalne som uvazovala ze si ho vymazem z fb nebolo by mi to vobec luto,len jemu by asi doslo ze sa nieco stalo vo mne ked si ho vymazujem...takze najlepsia asi bude ignoracia....a tak no fakt ta cast je uz v nasich zivotoch uzavreta niekto sa s tym dokaze zmierit lahsie a rychlejsie u niekoho to trva dlhsie ale pride to,je to tu :)

nzabudnem

Aj ja citim ze je to lepsie a dufam ze to je na dlho !! a inak vies co som zistila??? ze uz ma fyzicky vobec nepritahuje ako neviem no , od vtedy som videla kopec krajsich chalanov ako zas nezalezi mi len na vzhlade ale tak .. ved mi viem :) Sympaticky nam byt musi..A on proste .. uz nie je .. A tiez je lepsie ked si teraz asi ani nepiseme ja som sa zatala ze uz mu prva nikdy nenapisem , cize pochybujem ze on este niekedy napise, ale to neriesim , ked som taka jeho "stale kamoska" jaaj trapne dost :D :D Proste zijeme si ja svoj zivot , on svoj , ta etapaa v zivote bola sice pekna ale uz to je tam ... Uz sa to nevrati a ja som sa od vtedy zmenila a dost si myslim , a tiez ked som si tak citala tu historiu tak vela veci by som uz ani nenapisala a tiez mi to prislo take .. miestami az naivne tie vety. ale neviem preco som to zistila az teraz ! :) Ale ved radsej neskoro ako nikdy...

misshel

vdaka za nazory :)a ano suhlas velky davam heh ja sa o to fakt snazim,momentalne citim,ze je to lepsie:)len skoda ze mne sa tak nezhnusil aby som ho vymazala zo vsade,ja taka povaha nie som skodaaa :(
ale -nezabudnem- maju pravdu sama vies dobre heh :D treba sa na to fakt vykaslat lebo potom o par rokov si mozno povieme,ze to bola strata casu fakt...teraz som si spomenula na jeden vyrok z maleho princa :D...cas,ktory si stracal pre svoju ruzu,robi tvoju ruzu takou dolezitou...(brat ako metaforu)

nezabudnem

shakti aj marty ... noo ma to veru nieco do seba.. misel co s tym urobime?? konecne s tym sekneme? :) Raz a navzdyy...??

shakti1

nehľadaj teraz chlapa, nájdi seba. nemôžeš začať niečo nové, keď si ešte stále naviazaná na neho. tvoje vnútorné dieťa plače, lebo ty ho neľúbiš, ľutuješ sa pretože ťa prestal??? ľúbiť. možno ani nezačal. ľudia sa niekedy stretnú len na chvíľu, aby si splnili nejakú úlohu, niečo odovzdali a keď tak urobia je koniec, príjmi to a choď ďalej. si mladunká, aj ja som si kedysi myslela, že sa mi zrútil svet a teraz ho milujem....

marty2

Baby, preco sa tak tyrate? Ked sa so mnou rozisla moja ex po viac ako dvoj rocnom vztahu, bez vysvetlenia, len tak to skoncila, vymazal som ju odvsadial.. Na ICQ je v mojom ignore liste, na ciernej listine aj na facebooku, vymazal som jej cislo z mobilu, ked som ju minule stretol asi po pol roku, nemal som chut sa jej ani prihovorit, uplne sa mi zhnusila, cize som sa tvaril ze ju ani nepoznam.. proste som s nou uplne prerusil vsetok kontakt.. a mozem vam povedat, ze je to lepsie, ako keby som ju videl na icq, sledoval na fb co robi. Takto si ju pomaly mazem zo zivota a myslim si ze to skor preboli. Ak ten clovek sa rozhodol ze uz s vami nechce byt, zahodi nieco co ste spolu budovali, je maximalne sebecke ak sa aj tak chce s vami dalej kontaktovat, ci ostat kamaratom (to je totalna sprostost, sorry za vyraz).. tym chce vlastne len sam pred sebou ospravedlnovat to co urobil.

misshel

hmm tak u mna by to zabudanie islo urcite lepsie kebyze nie je net, alebo ho nemam na fb,icq...aa to hej mi hovoris z duse normalne....aj ten "moj" teraz ked je asi tyzden zadany vobec sa neozval aj ked bol na nete a videl ze som tam...inokedy len co som sa prihlasila mi pisal ako sa mam a pod...cize take reci ako sme velki kamosi fakt vdaka pekne asi vtedy kamosi pokial si zas nenajde nejaku novu,on je taky ako by musel byt stale s niekym za kazdu cenu,uz mi to pride ako diagnoza.....aa asi sama vies,ze to nie je dobre citat,lebo neviem ja ked som to minule citala tak mi to trocha prislo ako falosne slova ze to nemyslel vazne,ked vsetko tak rychlo padlo....a urcite sa neobvinuj...ja som taka krava,ze som mohla ist na rande s fajn chalanom a nesla som len preto,ze som sa dozvedela,ze opat niekoho ma..cisto mi sibalo sa hnevam na seba :(....a ako ste sa vlastne rozisli?

nezabudnem

ahooj teraz som si zas troska studovala skype, ja viem som truuba... A zas mi je divne.. Ale ked preco to bolo take pekne. :((( Bolo to take nadherneee... neskutocne:( A ja som bola neuveritelna truba... JA to proste nechapem, ako som mohla dopustit aby sme boli od seba, aby sme kazdy zili svoj vlastny zivot..