Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada

Príspevok v téme: Ked ma neustale prenasleduju spomienky na cloveka ktoreho som mala strasne rada
martinaaA802

.... Bojim sa vsak povedat ze som ho lubila kedze sme boli strasne malo spolu ! Hlavny dovod bola velka vzdialenost . Trva to uz piaty mesiac. Strasne to boli, lebo viem ze uz ho asi nikdy ani neuvidim ... Je to zvlastne bolestive prazdno, ktore neviem prekonat. Vracaju sa mi spomienky znova a znova, pritom on je znova stastne zalubeny! Ja kazdeho chalana teraz porovnama s nim a pochybujem , skutocne pochybujem ze niekedy si este budem rozumiet tak velmi ako s nim ...Casto placem hlavne vecer, chvilu je dobre a potom znova.. JA uz neviem ako z toho von !Mam 19.

nezabudnem

ved aj ja som cakala ze mi napise aspon jednu trapnu vetu ze vsetko najlepsie.. dnesm ma vies co napadlo? ako by som zabudala keby nemam úc a nemam ho stale na ociach?hmm sice to by sme sa asi ani nespoznali lebo nas spojil net..:)) A ten moj sa mi najprv stale stazoval ako ho ziadna nechce, dost sa podcenoval, potom boolo medzi nami nieco, a teraz ked ma ju tak uz si ani nespomenie, vies zrazu je cely bez seba a zalaskovany az po usi ..

misshel

juuj viem si predstavit ako sa citis, to je taka sebalutost:(...iste mu prajes stastie ale zavidis to aj ja sa tak citim...napr od rana som mala super naladicku pridem na net a vidim ze on je uz opat zadany ale s niekym inym nie ex...tak len sanka mi tak padla...a som si ista ze cca o dva tyzdne tam bude pisat ako ju lubi :/...s tymi meninami to je fakt nepekne,spomenut si mohol...juuj mna to niekedy uz fakt nebavi vidiet ze jemu sa stale tak dari a ja stale viaznem niekde v minulosti,chcem sa pohnut dalej veelmi

nezabudnem

ahoj ja som si precitala prave jedno ich fakt straaaaasne vrucne vyznanie na FB ako sa hrozne miluju .. Napisal jej to k meninam ,ja som ich mala nedavno a ani si nespomenul.. a to som vraj stale jeho kamoska..
Poviem ti , ze strasne strasne ma to zabolelo ked som to citala.. A teraz daj radu ze necitaj to :) Ale ja im zavidim , strasne im zavidim !!! :( A hlavne JEJ:.. :(((

misshel

ahoj:) to je pravda opat heh,je tendencia sa na veci pozerat z tej horsej stranky ale stale je tu aj ta lepsia stranka to fakt:)ale kto sa chce donekonecna utapat v tom zlom tak to neuvidi ani keby to bilo do oci si myslim...a aj mna niekedy tak napadne skor ked to bolo cerstvejsie,ze sakra keby som toto spravila inak alebo toto nie tak sme mozno mohli byt spolu,ale vedela som ze to nema zmysel,niekedy ma spomienky doslova prenasleduju vsade a stale,ale vacsinou sa uz len tak nostalgicky pousmejem....heh no ja ho "sledujem" na fb takze zatial o tom tak netusi :D

nezabudnem

a dneska som zas klikla na jeho profil jaaaaaaaj neodolala som :D :D a dufam ze ma este stale plusko a zbada to :D kuurnik :D

nezabudnem

prsene obcas je to pekne obcas tazke.. Aj mna niekedy este stale prepadne taka uzkost a bolest ze je tomu koniec uplny ale beriem to tak ze vzdy kde je jeden koniec musi byt druhy zaciatok , ved predsa vsetko ma dve strany no nie,? ?:) vela ma ta skusenost naucila.. Uz viem ze ak nieco citim musim to prejavit.. Ak lubim musim to povedat ... Obcas mam stale vycitky.. ale naco sa trapit ked on je stastny??? Ked mas niekoho skutocne rad stastie mu doprajes aj ked to boli, ale chces aby bol stastny.. Je mi hrozne luto :( za tymi casmi co sme mohli byt spolu a ja som mala tolko sanci zmenit veci , posunt to .. A ja som na miesto toho neurobila nic, nechala som to tak nechala som to ist .. 7.2 by bol rok co by sme boli spolu ..:) Zial ,aj takto niekedy moze dopadnut "laska.." :)

misshel

tak hej aj single je byt niekedy fajn:)hoc su aj slabsie chvilky...ale clovek asi nikdy nebude uplne spokojny asi to tak ma byt....tak ten prispevok si fakt krasne napisala, moc sa mi to pacilo a je to aj pravdive:)ja takisto nedokazem mu nic zle priat hoc niekto sa mi normalne divi ze sa s nim po tom vsetkom vobec bavim,ale to sa neda inak,normalne ked sa s nim ta jeho uz ex rozisla ja som ho cez net utesovala a dodavala mu optimizmus, v zivote by som tomu neverila keby mi to niekto povedal,ze budem toho schopna...asi mi sibe no :D..niekedy ho mam tak strasne rada a niekedy mam nanho doslova alergiu, ale snazim sa tie "emocie" drzat v sebe zatial sa dari

nezabudnem

a dneska som tak behala po nete a nasla som kopec pribehov a ludi ktori bojuju s dost vaznymi problemami .. a takí ludia su pre mna akoby hnacim motorom :) nevzdavat sa .. neobzerat sa za tym co bolo ale ist dalej .. Ved zivot je len jeden ..
A na jednom fore som nasla dobru vetu o nestastnej laske.. " V den ked sa znova zamilujes si vylieceny!!! ".... v tomto je kus pravdy podla mna :) Obcas treba cloveka nechat nech si ide za svojim .. A zazelat mu stastie.. Tak ako som to urobila vtedy ja .. NApisala som mu : Bud stastny .. a prajem ti to .. Myslim ze ludi ktorych mame radi ,budeme vzdy priat len to dobree.. Aj ked to dopadne obcas vselijako .. Ale je len na nas ako sa k svojim myslienkam postavime.. Napr. ja sa stale o nho bojim a neviem si predstavit ze by sa mu nieco malo stat .. A dnes som mu mala 100 chuti napisat nech si dava pozor, ked je take pocasie.. Bojim sa o nho .. stale.. Boze keby ten tak vedel...............................

nezabudnem

presne ako ty hovoris... aj ja tuzim po normalnom trvalom vztahu ale tiez je este milon veci na ktore sa tesim ,ktore chcem zazit.. myslim ze byt single je niekedy aj vyhodou ... :)