poradte vybrat kokosovy olej

info.

a co je otvorenie oci? precitat si jeden clanok a vsetkemu uverit? ja ti mozem poslat dvojnasobne mnozstvo protichodnych clankov. A kto bude mat pravdu?? Vacsinou ani jeden, lebo z oboch stran sa da vytiahnut uzitocne informacie a byt radikalne proti jednej strane uz len z principu je absolutne hlupe.

info.

googler,ja mam tento clanok precitany a videla som ho od teba uz v dvoch temach:D ale stale lepsie ako ked si mal tie dni ked si vsade kopiroval o konopnom oleji:)

info.

googler, vela ludi je spokojnych aj s alternativnou medicinou a ty proti nej stale bojujes, tak preto sa pyta. Lebo nie vsetko napisane musi byt aj pravda. A nie je nad prispevok, ktory odraza osobnu skusenost.

info.

ja nejak nemam cas si ho davat na vlasy, elbo vacsinou sa ponahlam, ale planujem to skusit a ne, lebo vela bab tu pise ze je to dobre. Ja sa nim len natieram po sprche a mne to vyhovuje, naco zbytocnu chemiu, tam kde netreba. Ale potom vonim este par hodin trochu po kokose, tak ako ho nemas rada, tak radsej kup nejaky lacny, taky nevoni:)
ale cez vikend ho skusim na vlasy a dam info:)